Dedikodu Kazanı: Müge Anlı ve Esra Erol Kavgası, Canan Ergüder’den Kötü Haber, Selin Ciğerci’ye Rekor Teklif!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

6 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Müge Anlı ve Esra Erol Kavgası, Canan Ergüder’den Kötü Haber, Selin Ciğerci’ye Rekor Teklif!

Dedikodu kazanının altına odun atmaya hazırsanız 6 Nisan Salı gününün magazin turu başlıyor! Bakalım bugün kimler neler yapmış?

1. Seren Serengil Kendi Kendinin Doğum Gününü Kutladı!

Seren Serengil

Bugün magazin kraliçemiz Seren Serengil’in 50. doğum günü! 50. yaşına hasta yatağında giren Seren Serengil, Instagram hesabından kendisinin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi; “Doğum günü kızı, en zor doğum günün belki. Hastaneleri kapı kapı dolaşarak iyileşmeye çalışarak geçsede günün. Ben seni bilirim sen o kadar güçlüsün ki kaç kere o hastanelerden hayal kırıklıkları ile çıkıp yine küllerinden doğdun; bu seferde iyileşerek çıkarsın çünkü sende bitmek bilmeyen bir enerji Tarifsiz bir güç var hiçbir zorluk hiçbir engel sana karşı duramadı sen yine bu savaşı da kazanırsın. Mücadeleci çalışkan inatçı bir keçisin. Bugün bir yaş daha aldın sansalarda sende zaman 17’de kaldı ? Hiç büyütemedim ben seni.. Yıllar geçse de hiç büyümedin. Hep güvendin hep inandın hep kazık yedin ders almadın yine kazık yedin her şeyi bir tek annenden istedin. İstemek nedir hiç bilmedin mutlu olmayı değil hep mutlu etmeyi seçtin” Bu arada detaylar için:

2. Müge Anlı’dan Esra Erol’a Taş!

blank

ATV’nin gündüz kuşağı kraliçeleri Müge Anlı ve Esra Erol’un arasına kara kedi mi girdi? Bugün Müge Anlı’nın “başka programlar” diyerek söylediği sözler; Esra Erol’a atıf olduğu iddia edildi. Müge Anlı; “başka programlarda” canlı yayına katılan kişilerin özel hayatına dikkat edilmediği ve o kişiler eleştirilirken kendi programında işlenmeyen konular yüzünden kendisinin de eleştirilere maruz kaldığını ifade etti; “Şimdi başka bir programda olsanız size 5 bölüm bunu anlatırdı da ben anlatamıyorum bazı şeyleri. İşin acıklı tarafı da şu; ben bu programda hiçbir şeyi anlatmazken herkesin özel hayatına bu kadar dikkat ederken; bu program başka programlarında üst kimliği adı haline geldiği için bazen yazılar falan okuyorum hiç bizim programımızda işlemediğimiz konularla ilgili yapılan eleştirilerde benim de adım geçiyor. Hayretler içinde kalıyorum. Ben televizyon izleyicisi de değilim ama bu program üst program haline geldi.” Bu arada detaylar için:

3. Selin Ciğerci’ye Katar’dan Rekor Teklif!

Selin Ciğerci

Güzel Instagram fenomeni Selin Ciğerci, bugünlerde kazandığı paralarla ve markalarıyla gündemden düşmüyor! Selin Ciğerci!nin eşi Gökhan Çıra ile birlikte kurdukları kozmetik markası “Selin Beauty”nin başarısı herkesin malumu. Geçtiğimiz günlerde 2020 yılının en çok vergi ödeyen kadınlar listesine girmeyi başaran Selin Ciğerci tam 7 milyon 165 bin TL vergi ödereyerek vergi rekortmenlerinden biri oldu! Bugün ise Selin Beauty’e Katar’dan 170 milyon TL’lik teklif geldi. Katar’daki bir iş insanı Selin Ciğerci’nin kozmetik markasını 17 milyon Euro yani yaklaşık 170 milyon TL’ye almak istiyor. Bakalım güzel fenomenimiz bu teklife ne yanıt verecek? Bu arada detaylar için:

4. Hadise Instagram’dan Kendisini Linçleyenlere Ağır Konuştu!

Hadise

Güzel şarkıcı Hadise son dönemde makyajsız reklam çekimleri ve Instagram paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Ancak Hadise’yi takip eden kişilerin büyük çoğunluğu güzel şarkıcıyı sık sık linçlemekten geri durmuyor. Bu linçlere oldukça sinirlenen Hadise, Instagram hesabından gönderi paylaşarak isyanını dile getirdi; “Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen isimlerden biriyim. Obez dediler, Roberto Carlos bacaklı dediler, çok zayıf, çok çirkinleşti, sivrisineğe döndü dediler. Söylemedikleri söz kalmadı. Hepsini yaşadım. Acı olan da çoğunlukla kadınların bu nefreti kusması. O dönem sosyal medya bu kadar yaygın kullanılmıyordu. Destek görmem gereken anlarda destek görmedim.” Bu arada detaylar için:

5. Şeyma Subaşı’nın Bali Çıkartması!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Subaşı, kızı Melisa ve sevgilisi Meedo’yla birlikte kısa bir İstanbul ziyaretinden sonra soluğu Endonezya’nın en sevilen tatil destinasyonlarından Bali Adasında aldı! Çayımızı çorbamızı aldık; Şeyma’nın Instagram hesabında düzenlenecek olan Bali turunu beklemeye başladık. Meedo eniştemiz sağ olsun, sayesinde en lüks suitleri görebiliyoruz. Bu arada detaylar için:

6. Canan Ergüder Meme Kanserine Yakalandı!

Canan Ergüder

Menajerimi Ara dizisinin yıldızlarından Canan Ergüder, bugün meme kanserine yakalandığını açıkladı. 43 yaşındaki güzel oyuncu Instagram hesabından yaptığı açıklamayla herkesi bilgilendirdi; “Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, Niyetim sizlere Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi.” Yakın zaman sonra kemoterapiye başlayacağını duyuran Canan Ergüder’e acil şifalar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz