“Destek Görmedim” Demişti! İrem Derici’den Hadise’ye Destek Gecikmedi: “Biri de Benim”

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

“Destek Görmedim” Demişti! İrem Derici’den Hadise’ye Destek Gecikmedi: “Biri de Benim”

Yıllar önce fazla kiloları yüzünden eleştiri yağmuruna tutulan Hadise L’Officie’a konuştu. Linç kültürünün faturasını ağır ödediğini söyleyen güzel şarkıcıya İrem Derici’den destek geldi. “Biri de benim” diyen Derici, Hadise’ye destek oldu.

hadise-irem derici

Türkiye’nin en popüler şarkıcılarından biri olan Hadise, L’Officie dergisine sektörde yaşadığı zorlukları anlattı. Fazla eleştiri gördüğünü dile getiren ünlü yıldız, doğallığı ile genç kızlara örnek olmak istediğini söyleyerek samimi açıklamalarda bulundu. Zamanında yaşadığı kötü tecrübeleri sevenleriyle paylaşan Hadise kadın sektördeki linç kültürüne dikkat çekti.

“Roberto Carlos Bacaklı Dediler”

hadise-irem derici

Yıllar önce fazla kiloları yüzünden çok eleştiri aldığını söyleyen Hadise, “Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen isimlerden biriyim” dedi. Aldığı olumsuz eleştirileri anlatan güzel şarkıcı “Obez dediler, Roberto Carlos bacaklı dediler, çok zayıf sivrisineğe döndü dediler… Söylemedikleri söz kalmadı” diyerek yaşadıklarını anlattı. “Acı olan da çoğunlukla kadınların bu nefreti kusması… ” diyerek sözlerine devam eden Hadise o zaman destek görmediğini dile getirdi.

“Biri de Benim”

Linç kültürünün faturasını ağır ödeyenlerden birinin de kendisi olduğunu söyleyen İrem Derici, meslektaşı Hadise’ye destek verdi. Bu linç kültürünün savaşçı kadınları daha da güçlü yaptığını söyleyen İrem Derici, bu kadınların yenilmez olduklarını dile getirdi.

hadise-irem derici

Hadise’ye güzel sözler söyleyen ünlü şarkıcı “Her zaman duruşunla, cesaretinle, kadınlara güç verip ilham oldun canım” dedi. Hadise’yi hayranlıkla izlemeye ve dinlemeye devam edeceğini de eklemeden geçmedi.

“Genç Kızlara Örnek Olmak İstiyorum”

hadise-irem derici

Gerçekçi olmanın çok önemli olduğunu dile getiren güzel şarkıcı, dergi pozlarını da makyajsız vermiş en ufak bir photoshop bile istememişti. Onu takip eden genç kızlara her anlamda örnek olmak istediğini söyleyen Hadise, “Ben nasılsam öyle gözükmek istiyorum. Mesela çok photoshop seven bir insan değilimdir. Ben 35 yaşında bir kadınım ve her şeyimle kendimi seviyorum” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz