Eda Ece ve Şevval Sam’lı Yasak Elma’da Bir Karakter Ölerek Veda Ederken Yeni Karakter Ömer Diziye Dahil Olacak

Aleyna

FOX

9 Mart 2021

Eda Ece ve Şevval Sam’lı Yasak Elma’da Bir Karakter Ölerek Veda Ederken Yeni Karakter Ömer Diziye Dahil Olacak

Fox’un fenomen dizisi Yasak Elma’da yeni bir ayrılık daha yaşanıyor. Dizide Mahmut karakterinehayat veren Mert Altınışık, senaryo gereği ölerek diziye veda edecek. Ancak sevilen dizideki yenilikler bu kadarla sınırlı değil. Yasak Elma’nın kadrosuna ünlü oyuncu Emre Dinler katılıyor.

yasak elma-mert altınışık-emre dinler.

2018’de ekran macerasına başlayan Yasak Elma, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri. Med Yapım tarafından çekilen dizi, her adeta ekranlarda fırtınalar estiriyor.

yasak elma-mert altınışık-emre dinler.

Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Şafak Pekdemir, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Can Nergis, Rutkay Ayıköz, Nilperi Şahinkaya, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma, güçlü kadrosu ve özgün konusuyla reyting listelerini altüst ediyor.

Yasak Elma’da Yaprak Dökümü

İzleyeni bol olan Yasak Elma’nın dinamik kadrosuna Mert Altınışık veda ediyor. Dizide Mahmut karakterine can veren Mert Altınışık, senaryo gereği ölerek diziden ayrılacak.

yasak elma-mert altınışık-emre dinler

14 Mayıs 1986, Bursa doğumlu olan Mert Altınışık’ı ilk Türkan dizisiyle tanımıştık. Bursa Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu, asıl çıkışını Beni Affet ile yaptı. Daha sonra Meryem ve Yasak Elma dizisinde rol alan oyuncu, oldukça başarılı bulunuyor.

Sol Yanım’dan Yasak Elma’ya

Yasak Elma’nın efsane kadrosundaki değişiklikler bu kadarla sınırlı değil tabii. En son Sol Yanım dizisinde izlediğimiz Emre Dinler, Yasak Elma’ya dahil oldu. Yakışıklı oyuncu, Hasan Ali Kuyucu’nun Adana’dan yakın bir arkadaşının belalı oğlu Ömer’e hayat verecek. Ömer Kuyucu malikanesine adım atar atmaz Şahika’dan (Nesrin Cavadzade) etkilenecek.

yasak elma-mert altınışık-emre dinler

2013 yılında yapılan Miss&Mr Model of Turkey 2013’te üçüncü olan Emre Dinler, ekranlardaki kariyerine hızla başladı. Gülperi ve Söz dizilerinde oynayan yakışıklı oyuncuyu en son Sol Yanım’da izlemiştik.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz