Şeyma Subaşı’nın “Fairy Tale”i Bu Defa Fazla Kaçtı: Duştan Çıplak Fotoğraf Paylaştı! Bu Kadarı da Fazla!

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Şeyma Subaşı’nın “Fairy Tale”i Bu Defa Fazla Kaçtı: Duştan Çıplak Fotoğraf Paylaştı! Bu Kadarı da Fazla!

Şeyma Subaşı her geçen gün yaptıklarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Milyarder sevgilisi Meedo’yla birlikte gününü gün eden güzel fenomenimiz, her geçen gün paylaşımlarının sınırını aşıyor! Son olarak 14 Şubat’ta sevgilisinin kucağından fotoğraf paylaşıp, Meedo’yu “evi” olarak gördüğünü söyleyen Şeyma Subaşı, bu defa da banyoda duş alırken fotoğraf paylaştı.

Şeyma Subaşı

Göğüslerini kollarıyla kapatmaya çalışan Şeyma Subaşı’nın bu storysini görenler hem şaşırdı hem de “yok artık!” dedi. Birbirinden lüks araçlarla ve markaların binlerce dolarlık kıyaferleriyle hava atmaktan geri durmayan Şeyma Subaşı’nın çıplak fotoğrafı sosyal medyayı salladı!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Hava Atmaya Devam Ediyor!

Şeyma Subaşı’nın her defasında milyarder sevgilisi Meedo’nun servetiyle ve pahalı hediyeleriyle nasıl hava attığını hepimiz biliyoruz. Hatta Amerika’nın en pahalı estetik doktoruna burnunu ve yüzüne bazı enjeksiyonlar yaptıran Şeyma Subaşı’nın doktor masraflarını da sevgilisi Meedo karşıladı. Sevgilisinin estetikleri için 160 bin dolar yani 1 milyon 200 bin TL’yi gözden çıkaran Meedo; hediyeleri ve jestleriyle Şeyma Subaşı’nın kalbine taht kurdu.

Şeyma Subaşı

Sevgilisini el üstünde tutan Meedo, Şeyma Subaşı’na pahalı hediyeler almayı da ihmal etmiyor. Binlerce dolarlık saatler, kolyeler, çantalar, kıyafetler… Zaten Şeyma’nın, Meedo’nun son model lüks aracıyla “Hava atmıyorum, kanatlarımı gösteriyorum” paylaşımını unutmak mümkün değil! Bizler Şeyma’nın hayatını izlemeye geldik bu dünyaya!

Şeyma Subaşı

Hatta Şeyma Subaşı ve Meedo’nun evinde kendilerine “brunch” hazırlamakla görevli özel şefleri bile var; her hafta sonu arkadaşlarını toplayıp “brunch” keyfi yapan çiftimiz, zenginliğin tadını çıkarıyor.

Şeyma Subaşı Çıplak Fotoğraf Paylaştı!

Şeyma Subaşı

Ancak Şeyma’nın bugün paylaştığı story; birçok sosyal medya kullanıcı tarafından oldukça cesur bir hareket olarak algılandı. Duşa giren Şeyma Subaşı, yüzüne krem sürmüş bir şekilde çıplak fotoğrafını paylaştı. Görenler Şeyma’nın cesaretine şaştı kaldı! Elleriyle göğüslerini kapatmaya çalışan Şeyma Subaşı’nın çıplak fotoğrafı sosyal medyayı resmen salladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz