Eda ve Serkan Sezona Mutlu Sonla mı Veda Ediyor? İşte Sen Çal Kapımı 39. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

7 Nisan 2021

Eda ve Serkan Sezona Mutlu Sonla mı Veda Ediyor? İşte Sen Çal Kapımı 39. Bölüm Fragmanı

FOX TV’nin sevilen ama finale doğru yürüyen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in rol aldığı dizide bu hafta olacaklar ise merak konusu. İşte Sen Çal Kapımı 39. Bölüm fragmanı!

Eda Gerçekleri Öğrenir

hande erçal - sen çal kapımı - eda

Geçtiğimiz hafta Eda, Selin’in hamile olduğunu öğrenmiş ve çocuğun Serkan’dan olduğunu düşünerek Serkan’ın evlilik teklifini reddetmişti. Ancak Eda’nın çevresinde buna inanmayan kişiler vardır ve gerçek de bir şekilde ortaya çıkar. Selin ve Deniz Selin’in hamileliği hakkında konuşurlarken bu konuşulanları Eda duyar. Ve gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Diğer yandan Serkan’a tümör teşhisi konulmuştur. Bu haberi alan Serkan kendisi için bir yapılacaklar listesi hazırlar.

Serkan Eda’yı Kaybetmeyecek

Kerem Bürsün hande erçel sen çal kapımı

Bu esnada Melo’dan Eda’nın gideceğini öğrenen Serkan Eda’yı havaalanında yakalar. O anda Serkan bayılır ve Eda da bu şekilde Serkan’ın hastalığını öğrenmiş olur. Eda Serkan’ın rahatsızlığından dolayı oldukça etkilenmiştir. Serkan’sa beynindeki tümör yüzünden artık radikal kararlar almaya başlar ve çevresindeki herkesi şaşkına çevirir. Bakalım bu yaşananlar Eda ve Serkan’ın aşklarına yeniden bir şans vermelerine neden olabilecek mi?

Sen Çal Kapımı 39. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 39. Bölüm fragmanı sonunda Eda ve Serkan aşkının kazanacağına dair bir umut veriyor. Herkesten ve tüm olanlardan kaçan Eda ve Serkan bir karavanda doğanın içinde birliktedirler. Hastalık nedeniyle hayatında sadece güzel şeylere yer vermek isteyen Serkan Eda’yı kaybetmek istemez. Eda ve Serkan’ın yeniden bir araya gelişi bu hafta 39. Bölümde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz