Gariban Demet Akalın Müjdeyi Verdi: Hira’nın Özgür Balakar’a Gönderdiği 7 Bin TL’yi Tiktok’tan Geri Almış!

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Gariban Demet Akalın Müjdeyi Verdi: Hira’nın Özgür Balakar’a Gönderdiği 7 Bin TL’yi Tiktok’tan Geri Almış!

Son dönemde Tiktok’la bile kavgaya tutuşan Demet Akalın canlı yayında müjdeyi verdi! Geçtiğimiz günlerde 7 yaşındaki Hira’nın sevdiği Tiktok fenomenlerinden Özgür Balakar’a 7 bin TL’lik bağış göndermesi sosyal medyada büyük ses getirmişti. Bu bağışın ortaya çıkmasının ardından Instagram’dan Tiktok’a ve Özgür Balakar’a “Soyguncu, Hırsız” hakaretlerini sıralayan Demet Akalın bugün ortisi Alişan’la sunduğu sabah programında 7 bin TL’sini geri aldığını açıkladı. Gözün aydın Demet!

Demet Akalın ve Hira

Hira’nın Tiktok Bağımlılığı!

Bildiğiniz gibi güzel şarkıcı Demet Akalın’ın kızı Hira sosyal medyaya çok düşkün! Özellikle de günümüzün vebası Tiktok küçük Hira’yı da esir almış durumda. Her fırsatta annesi Demet Akalın ve babası Okan Kurt’la Tiktok videoları çeken Hira; annesinin söylediğine göre istediği kadar beğeni almadığı zamanlarda saatlerce ağlıyormuş! Ancak Demet Akalın, kızı Hira’nin sosyal medya bağımlılığına çare aramak yerine yangına körükle gitmeyi tercih ediyor.

Demet Akalın

Sık sık kızının Tiktok hesabını, milyon takipçili Instagram hesabında paylaşan ve takipçilerinden Hira’yı Tiktok’ta takip etmelerini isteyen Demet Akalın; kızının isteği üzerine birkaç hafta önce Hira’nın sevdiği Tiktok fenomenlerini evine çağırmış ve kızıyla video çekmelerini istemişti. Hira’nın Tiktok çılgınlığına set çekmek yerine; onu daha da besleyen Demet Akalın önceki hafta Instagram’dan kıyameti kopardı!

Demet Akalın ve Özgür Balakar

Demet Akalın 7 Bin TL’sini Kurtardı!

Demet Akalın’ın söylediğine göre; Hira tabletinden Tiktok’ta “uzunmakarna” kullanıcı adını kullanan Özgür Balakar’ın canlı yayınına giriyor ve Özgür’e toplamda 7 bin TL’lik bağış yapıyor. Bağışı yapan kişinin Hira olduğunu öğrenen Özgür, canlı yayında Hira’ya teşekkür etti ve canlı yayın sona erdi. Ancak canlı yayının ardından sosyal medyada Demet Akalın kıyameti kopardı! Özgür’ün Hira’nın saflığından faydalandığını iddia eden güzel şarkıcı; hem Tiktok’a hem de Özgür Balakar’a soyguncu ve hırsız dedi. Hatta Tiktok’un kapatılmasını talep etti.

Parasını geri almak için hem Apple’a hem Tiktok’la hem de Özgür Balakar’la iletişime geçen Demet Akalın; bugün müjdeli haberi verdi! Star TV’de ortisi Alişan’la birlikte sabah programı yapmaya başlayan Demet Akalın; canlı yayında hem aileleri uyardı hem de 7 bin TL’sini geri aldığını söyledi. Eee Demet Akalın’ın “Gariban” olduğunu unutmamak lazım, 7 bin TL’sinin peşinde koşmayacak da ne yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz