Ekran Başında Saç Baş Yolduk! Nilüfer’i Evde Tutamıyoruz: Esra Erol İkinci Kez Evden Kaçan Nilüfer’i Yine Buldu!

Aleyna

ATV

15 Nisan 2021

Ekran Başında Saç Baş Yolduk! Nilüfer’i Evde Tutamıyoruz: Esra Erol İkinci Kez Evden Kaçan Nilüfer’i Yine Buldu!

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında önceki günlerde bir ilk yaşandı! İki ay önce yine Esra Erol’un bulduğu Nilüfer; bu sefer İzmir’den birine kaçmış. Evet arkadaşlar 19 yaşındaki Nilüfer’i durduramıyoruz ama annesi Hayriye Teyze kızının peşinden ayrılmıyor, dedektif gibi takip ediyorlar.

Esra Erol

Nilüfer Yine Kaçtı!

Bundan birkaç ay önce Esra Erol’da programında Mevla, Salih ve Nilüfer’in konusu ekran başındaki herkesi çıldırttı! 19 yaşındaki Nilüfer; evli ve 3 çocuk babası Salih namı diğer “Sakallı” ile kaçınca annesi Hayriye Teyze kızının peşinden Esra Erol’un canlı yayına çıkarak Nilüfer’i aradığını söyledi.

Esra Erol

Hayriye Teyzenin iddiasına göre 19 yaşındaki Nilüfer; Salih’in eşi Mevla, 3 çocuğunun yaşadığı evde onlarla birlikte yaşamaya başlamış. Hem Nilüfer hem de Mevla kumalığı kabul ederek hayatlarına devam ederken Nilüfer’in annesi Hayriye Teyze bütün dengeleri bozdu. Eşinin kendisini aldatmasını kabul eden Mevla; canlı yayına katılarak önce boşanmak istediğini dile getirdi.

Esra Erol

Canlı Yayında İsimsiz Telefon!

Ancak Salih’in pişman olduğunu söylemesi üzerine bütün baskılara rağmen eşini affetmeye karar veren Mevla; hepimize saç baş yoldurttu! Salih’in hatalarına rağmen onu savunmaya devam etmesine akıl sır erdiremesek de; Mevla, Salih ve Nilüfer konusu kapanmıştı.

Fakat geçtiğimiz gün Nilüfer yeniden evden kaçınca resmen dejavu yaşadık! Herkes Nilüfer’in Salih’le kaçtığını düşünse de; iddialara göre Nilüfer bu sefer başka biriyle kaçmış. Ancak canlı yayına bağlanan bir kişi; oğlunun Nilüfer’le görüştüğünü ve yakın zaman sonra Nilüfer’i istemeye gideceklerini ama durup dururken Nilüfer’in görüşmeyi kestiğini söyledi.

Bütün bu iddialara karşı çok sinirlenen Nilüfer; hem telefona bağlanan kadına hem de annesine bağırarak kendini haklı çıkartmaya çalıştı! Acaba Nilüfer’in bu sinirinin altında hangi sebepler var? Göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz