Lalin Gerçekten Ona Benziyor! Sinem Kobal’ın Annesi Kızı Sinem’in Küçüklük Fotoğrafını Paylaşınca Olanlar Oldu

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Lalin Gerçekten Ona Benziyor! Sinem Kobal’ın Annesi Kızı Sinem’in Küçüklük Fotoğrafını Paylaşınca Olanlar Oldu

Sinem Kobal yaklaşık 6 ay önce kucağına aldığı Lalin’in yüzünü ilk defa sosyal medyada paylaştı. Annesine benzediği söylenen Lalin’in ananesi, kızı Sinem Kobal’ın küçüklüğünü paylaşınca güzel oyuncunun kızıyla arasındaki benzerlik olay oldu.

sinem kobal-kenan imirzalıoğlu

2016 yılında dünyaevine giren rüya çift Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal magazin gündeminden düşmüyor. Mutlu evlilikleri ve birbirlerine olan aşklarıyla dikkat çeken ünlü çift yaklaşık altı ay önce kızları Lalin’i kucaklarına aldı. Mutluluklarını ve ailelerini büyüten güzel çiftimiz sevimli kızları ile anne baba olmanın keyfini çıkarıyor.

sinem kobal-kenan imirzalıoğlu

Rüya çiftin bebekleri Lalin oldukça merak ediliyordu. Bebeklerinin yüzünü sır gibi saklayan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, kızlarının kime benzediği konusunda sevenlerini bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Kenan İmirzalıoğlu kızı Lalin’in annesine benzediğini söylemişti. Geçtiğimiz günlerde kameralara takılan Sinem Kobal ise “Babası ‘Annesine benziyor ama içinden de Kenan bakıyor’ demişti. Daha 5 buçuk aylık ama bence de bana benziyor” diyerek merakımızı biraz olsun gidermişti.

Yüzünü İlk Kez Gördük

sinem kobal-kenan imirzalıoğlu

5.5 aylık kızlarının yüzünü ilk kez gösteren Sinem Kobal, sosyal medyada olay oldu. Kızı Lalin’i sırtına alıp Boğaz’da yürüyüş yapan çiçeği burnunda anne, bu keyifli görüntüleri takipçileri ile paylaştı. Binlerce beğeni ve yorum alan güzel oyuncunun paylaşımına hem hayranları hem de ünlü dostları “Maşallah” yorumları yağdırdı.

Benzerlik Herkesi Şaşırttı

sinem kobal-kenan imirzalıoğlu

Sinem Kobal’ın annesinden de Lalin’li bir paylaşım geldi. Nuray Kobal kızı Sinem Kobal’ın küçüklük fotoğrafı ile torunu Lalin’in fotoğrafını yan yana koyarak paylaştı. Annesine benzediği söylenen Lalin’in Sinem Kobal’n küçüklüğüne olan benzerliği sosyal medyanın dikkatini çekti. Anane Nuray Kobal’ın bu paylaşımı ise adeta olay oldu.

“Lalin’in Tadını Çıkarıyorum”

sinem kobal-kenan imirzalıoğlu

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Sinem Kobal ” Lalin’i büyütüyorum. Onu seyretmek çok keyifli. Allah isteyen herkese nasip etsin. Şu zor günlerde ben Lalin’in tadını çıkarıyorum. Evimizin neşe kaynağı oldu” dedi. Gazetecilerin “Ekranlara ne zaman döneceksiniz?” sorusunu yanıtlayan güzel oyuncu “Henüz erken” cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz