Burcu Biricik’in Camdaki Kız Dizisine İzzet Çapa’dan Sürpriz Eleştiri: İzlemekten Vazgeçtim! Daraldım Gerçekten

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Burcu Biricik’in Camdaki Kız Dizisine İzzet Çapa’dan Sürpriz Eleştiri: İzlemekten Vazgeçtim! Daraldım Gerçekten

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız ikinci bölümüyle dün akşam sevenlerinin karşısına çıktı. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollerinde oynadığı Camdaki Kız’a İzzet Çapa’dan beklenmedik bir eleştiri geldi.

camdaki kız-burcu biricik-izzet çapa

Daha başlamadan gündem olan dizi Camdaki Kız, sezonun en ilgi çeken dizilerinden biri oldu. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile iddialı bir şekilde yayın hayatına başlayan Camdaki Kız, ilk bölümü ile reyting listelerindeki tüm dengeleri altüst etti. Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat gibi isimlerin olduğu Camdaki Kız, dün ikinci bölümü ile izleyiciyle buluştu.

“Artık Daraldım Gerçekten”

Ünlü psikiyatr Gülseren Budaycıoğlu’nun yazdığı eserlerden uyarlanan projeler bu sezona adeta damgasını vurdu. Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı gibi çok tutan dizilerin yanına Camdaki Kız’da eklendi. Genellikle psikolojik ve dram türünde olan bu diziler çok dikkat çekse de eleştiri yağmuruna tutulmaktan kaçamadı.

camdaki kız-burcu biricik-izzet çapa

İzleyiciye karamsar bir atmosfer sunan Camdaki Kız’a ünlü gazeteci İzzet Çapa’dan ağır bir eleştiri geldi. Camdaki Kız’ı izlemekten vazgeçtiğini dile getiren Çapa Twitter’da, “Bu kadar sıkıntının içinde Gülseren Budayıcıoğlu’nun hastalarının hastalıklarından artık daraldım gerçekten” dedi. Binlerce beğeni ve retweet alan bu yoruma ünlü isimlerden de destek gecikmedi. Demet Akalın’da İzzet Çapa’nın tweetine destek vererek “Ayyyy ayıp olmıcaksa bende!!!!” dedi.

camdaki kız-burcu biricik-izzet çapa

Nalan’ın Hayatı Gerçek Bir Karanlığa Gömülecek

Burcu Biricik’in hayat verdiği Nalan, psikolojik sıkıntıları olan bir annenin tek kızıdır. Yaşadıklarına rağmen sıcakkanlılığı ve duru güzelliği ile kolayca herkesin sevgisini kazanan genç bir mimardır. Başarılı bir kariyeri olan Nalan Türkiye’nin en büyük otel zincirinde mimar olarak çalışmaktadır.

camdaki kız-burcu biricik-izzet çapa

Nalan, kendi halinde bir genç kızken kendini birden şirket sahibinin hovarda oğlu Sedat ile evlilik arifesinde bulur. Sedat ve Nalan geçmişte yaşadıkları tüm sıkıntılardan ve sakladıkları karanlık sırlarından evlilikle uzaklaşacaklarını düşünürler. Fakat bu umutları çok kısa zamanda bir karanlığa gömülecek ve hayatları kabusa dönecektir.

Benzer Haberler

Ayse 16 Nisan 2021

Kesinlikle ayni dusuncedeyim. Zaten gunlerimiz daral dolu. Iyice daraldik. Yetti gayri

Yorum Yaz