Necati Hiç Bu Kadar Kötü Olmamıştı: Maraşlı Kanlar İçinde! Maraşlı’nın 14. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

15 Nisan 2021

Necati Hiç Bu Kadar Kötü Olmamıştı: Maraşlı Kanlar İçinde! Maraşlı’nın 14. Bölüm Fragmanı

Maraşlı dizisinde sular durulmuyor. Şeytanın kılık değiştirmiş hali Necati, Maraşlı’yı tuzağına düşürdü. Maraşlı’yı yaralayan Necati kimi ihbar edecek?

maraşlı-burak deniz-alina boz

Atv’nin sevilen dizisi Maraşlı birbirinden heyecanlı bölümleriyle fırtınalar estirmeye devam ediyor. Her bölümüyle tansiyonu yükselten fenomen dizi, bu sezonun en dikkat çekici projelerinden biri haline geldi. Orijinal konusu ile dikkat çeken popüler dizinin güçlü kadrosunda ise Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç gibi isimler var.

maraşlı-burak deniz-alina boz

Her hafta merakla yeni bölümü beklenen dizinin 14. bölümünden ilk ayrıntılar geldi. Reyting listelerini altüst eden dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Mahur’un aşkıyla yanıp tutuşan Maraşlı sevdiğine bir türlü kavuşamaz. Tüm hesaplaşmaların sonunda Maraşlı bu aşk için nasıl bir karar verecekti?

maraşlı-burak deniz-alina boz

Şirketin el değiştirdiğini öğrenen Necati, Aziz’in tüm olan bitenden haberi olması gerektiğini İlhan’a söyledi. Peki Necati İlhan’a her şeyi anlatabilecek mi? O gücü bulabilecek mi? Aziz şirketini kaybettiğini öğrenince ne yapacak?

maraşlı-burak deniz-alina boz

Türel Ailesi ise Mahur’un sergisine gitmeye hazırlanırken Mahur’un tehlikede olduğunu öğrendi. Maraşlı ise tüm Mahur’un başına gelebileceklere karşı sergiye gitti.

maraşlı-burak deniz-alina boz

İlhan’ın peşinde olan Behram’ın gözü iyice karardı. Hem Mahur’u hem de sergide bulunan herkesi öldüreceğini söyleyen Behram İlhan’ı ayağına getirmeye çalıştı. Maraşlı sergideki insanları korumaya çalışırken Nevzat ise bombacının peşine düştü. Maraşlı tüm bu olaylardan hem kendini hem de sergidekileri nasıl kurtardı?

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Necati her bölüm bizi şaşırtmaya devam ediyor. Maraşlı bu işten kurtulabilecek mi hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz