Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Alişan Sonunda Sessizliğini Bozdu: Yapacağı Program Hakkında İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

27 Ekim 2021

Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Alişan Sonunda Sessizliğini Bozdu: Yapacağı Program Hakkında İlk Kez Konuştu!

Ünlü şarkıcı Alişan ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon Demet Akalın’la birlikte Star TV’de sabah programı sunan Alişan, şimdilerde ise TRT ekranlarında farklı bir programla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Uzun süredir sessizliğini koruyan Alişan, ilk defa yapacağı program hakkında konuşarak sevenlerini bilgilendirdi.

Alişan’ı Sinirlendirdiler!

Önceki aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmesinin ardından derin bir acı yaşayan Alişan, bu acıyla birlikte ailesine sıkı sıkı sarılmıştı. Merhum kardeşinin çocukları Eyşan ve Ceylan’ı kendi çocukları Burak ve Eliz’den ayırmayan Alişan, kızları her sabah okula kendisi götürüp getiriyordu. Hatta sırf bu yüzden kendisi hakkında ortaya atılan iddialar bile oldu. Söylenenlere göre Alişan, yeğenlerini okula götürdüğü zamanlarda özel bir park yeri kullanıyormuş. Bu durum ise diğer velileri oldukça rahatsız etmiş!

Bu iddianın ortaya çıkmasının ardından Alişan, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile böyle bir durumun yaşanmadığını söyleyerek habercilere sitem etmiş ve böyle bir olayın yaşanmadığını dile getirmişti. Ancak Alişan bu açıklamadan kısa bir süre sonra paylaştığı gönderiyi kaldırarak yeniden sessizliğe gömüldü.

Alişan Sonunda Sessizliğini Bozdu!

Açıklamanın ardından eşi Buse Varol’u alarak kısa bir tatile giden Alişan, Türkiye’ye döner dönmez ise yeni projeleri için çalışmaya başladı. Kısa süre içinde yeni albümü için çalışmalara başlayacak olan Alişan, bir de yeni sezonda TRT’de programa başlayacak. Uzun süredir sessizliğini koruyan ünlü şarkıcı, ilk kez sessizliğini bozdu ve yeni programı hakkında şu sözleri söyledi; “Şehir şehir gezip röportaj yapacağım. Keyifli bir iş olacağına inanıyorum” Şimdiden Alişan’ın yeni projesini merakla beklemeye başladık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz