Paraya Para Demiyor! Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta’dan Sonra Kısmeti Açıldı: Başını Kaşıyacak Vakti Yok!

Aleyna

Haberler

27 Ekim 2021

Paraya Para Demiyor! Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta’dan Sonra Kısmeti Açıldı: Başını Kaşıyacak Vakti Yok!

Güzel şarkıcı Demet Akalın son günlerde oldukça yoğun! Konserler, reklam çekimleri, ufak tatiller, kavgalar derken başını kaşıyacak vakti bile olmuyor. Hatta bu yoğunluk nedeniyle Kanal D’de yer aldığı Gelinim Mutfakta yarışmasından da ayrılan güzel şarkıcının kısmeti oldukça açık ancak Demet Akalın’ın bu denli yoğun olmasının sebebi ise aslında geçtiğimiz sezon sonunda kavga ettiği Seda Sayan!

Seda Sayan’la Kavgası Uğur Getirdi!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın her dönem konuşulan ve attığı adımla magazin dünyasında sansasyon yaratabilen bir kadındı ancak Koronavirüs pandemisiyle birlikte Demet Akalın “Geçinemiyorum” demeye başladı. Pandemi sırasında ilk olarak eğlence sektörü darbe alınca konserler ve sahneler uzunca bir süre yasaklandı! Bu dönemde de Okan Kurt’un yeni açtığı Hirahan isimli restoran kapalı kalınca Demet Akalın mecburen televizyon programı yapmaya başladı.

blank

Uzun yıllar küs olduğu ortisi Alişan’la Star TV’de sabah programı sunmaya başlayan Demet Akalın, her defasında televizyonun yorucu olduğundan dem vuruyordu. Zaten programın reytingleri de istenileni vermeyince sezon sonunda final yaparak ekrana veda etti ancak Demet Akalın, yerine Seda Sayan’ın getirildiğini duyunca kıyameti koparttı! Instagram’dan Seda Sayan’ı blocklayan güzel şarkıcı ardından da ağır sözler söyleyerek Seda Sayan’a bombalar yağdırdı.

blank

Demet Akalın Bir Açıldı Pir Açıldı!

Tüm bu yaşananların ardından ise Demet Akalın, Seda Sayan’a nispet yapar gibi onun geçtiğimiz sezon sunduğu Gelinim Mutfakta programı ile anlaştı ancak Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta performansı büyük beğeni topladı! Geçtiğimiz sezon sabah programında reyting listesinde ilk yüze bile giremeyen Demet Akalın, Gelinim Mutfakta ile ilk onun içine girmeyi başarıyordu!

Hatta arka arkaya reklam teklifleri alan güzel şarkıcının kısmeti bir hayli açılmıştı fakat kendisi bu yoğunluğa dayanamadı ve Gelinim Mutfakta’dan ayrıldığını duyurdu. Bu haberin ardından Demet Akalın’ın kısmeti daha da açıldı ve günde 3 konser vermeye başladı! Instagram hesabından da bir gönderi paylaşarak yoğunluğunu takipçilerine anlattı; “Bugün Ankara ?? yarın sabah reklam çekimi? Cuma Alanya konseri, Cumartesi İstanbul Sahne ???? Tempo yüksek maşallah ??”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz