Hande Erçel Ortalığı Yıktı Geçti: Sevgilisi Kerem Bürsin’e Kavuşan Güzel Oyuncuya Aşk Yaradı!

Aleyna

Haberler

27 Ekim 2021

Hande Erçel Ortalığı Yıktı Geçti: Sevgilisi Kerem Bürsin’e Kavuşan Güzel Oyuncuya Aşk Yaradı!

Hande Erçel, son zamanların en gözde kadın oyuncularından biri. Instagram’da 25 milyon takipçisi olan güzel oyuncu hem televizyon ekranlarından hem de sosyal medyadan epeyce takip ediliyor. Şimdilerde sevgilisi Kerem Bürsin ile kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Hande Erçel, geçtiğimiz saatlerde paylaştığı bir fotoğrafla olay olmayı başardı. Görenleri mest eden bu fotoğrafı gördüğünüzde siz de oldukça beğeneceksiniz!

Oldukça Mutlu Bir Dönemden Geçiyor!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkını bilmeyenimiz yoktur. Çift birlikte başrolünde yer aldıkları Sen Çal Kapımı dizisinin setinde tanışmış ve sonraları birbirlerine yakınlık duyarak, birlikte bir aşka yelken açmışlardı.

Kerem Bürsin’in işleri nedeniyle Amerika’ya gitmesi, çiftin bir süre ayrı kalmasına neden olsa da geçtiğimiz günlerde ülkesine dönen Kerem Bürsin’i sevgilisi havaalanında karşılamıştı ve bu durum magazin muhabirlerinin gözünden kaçmamıştı.

Birlikte oldukça eğlenen çift, yoğun iş temposundan fırsat buldukları her an bir araya gelerek zaman geçiriyorlar. Hande Erçel, reklam yüzü olduğu bir giyim markasının yeni koleksiyonunu tanıtmak için kameralar karşına geçtiğinde en büyük desteği sevgilisinden görüyor.

Paylaştığı fotoğraflarla milyonların beğenisini alan Hande Erçel, her fotoğrafıyla görenleri etkilemeyi başarıyor. Geçtiğimiz saatlerde yine oldukça çarpıcı bir fotoğraf paylaşan Hande Erçel, takipçilerini bir kez daha mest etmeyi başardı.

Siyahlara Büründü!

Hande Erçel geçtiğimiz saatlerde siyahlara büründüğü bu fotoğrafını takipçileri ile paylaştı ve bu pozu beğeni yağmuruna tutuldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz