Sonunda Çıldırttılar! Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçınca Stüdyoda Kıyamet Koptu: Konuğuna Demediğini Bırakmadı!

Aleyna

Haberler

27 Ekim 2021

Sonunda Çıldırttılar! Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçınca Stüdyoda Kıyamet Koptu: Konuğuna Demediğini Bırakmadı!

ATV ekranlarında izlediğimiz Esra Erol’a katılan konuklardan biri sonunda güzel sunucuyu çıldırttı. Her gün birbirinden ilginç konuklarla karşımıza çıkan Esra Erol’a katılan Hatice Teyzenin söylediği sözler karşısında sessizliğini bozan güzel sunucunun içine adeta Müge Anlı kaçtı!

Hatice Teyze Ekran Başındaki Herkesi Sinir Etti!

Bildiğiniz gibi Esra Erol, 5 yıldır ATV ekranlarında programına katılan kişiler arasında orta yolu bulmak istiyor. Bu yüzden de arabuluculuk görevini üstleniyor ancak bazen öyle konular ve konuklar geliyor ki Esra Erol bile canlı yayında sinirlerine hakim olmakta güçlük çekiyor. Bu konuklardan biri de Hatice Teyze oldu! Oğlunun kendisini bırakıp gittiğini söyleyen Hatice Teyze, oğlunun kendisine dönmesi için oldukça ısrarcı ancak oğlu Emrullah eşiyle mutlu olduğunu ve eşinden ayrılmak istemediğini dile getirince Esra Erol daha fazla dayanamadı ve stüdyoda kıyamet koptu!

Emrullah’ın eşinden ayrılıp yanına gelmesi konusunda ısrarcı olan Hatice Teyze, hem oğlunu hem gelinini hem de torununu istemediğini dile getirdikten sonra söylediği sözlerle herkesi kızdırdı; “Onu ben doğurdum, benim o!” diyen kadına Esra Erol daha fazla dayanamadı ve “Doğurdun bitti. Bizim çocuklarımız değil bunlar! Biz onları dünyaya getirdikten sonra artık bireyler.” diyerek Hatice Teyzeye kızgınlığı dile getirdi.

Esra Erol’u Çileden Çıkarttılar!

Ancak Esra Erol’un sözleri bununla da sınırlı değildi; “2 tane evladım var. Allah güzel günlerini nasip etsin. Doğurdum, sorumluluklarımı anne olarak yerine getiriyorum. İyi yetiştiriyorum, eğitmeye çalışıyorum, değer yargıları öğretiyorum ama o çocuklar artık benim değil. Ben sadece bu toplumda iyi bir insan olmaları için elinden geleni yapan bir anneyim. Sadece sorumluyum. Onlar artık benim değiller. Onların kendi hayatları. Bırakın şu çocukları ya!

Sosyal medya kullanıcıları da Esra Erol’un açıklamalarını desteklemekten geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz