Ela ve İrem’in Bu Halleri Yok Artık Dedirtti! Masumiyet Biterayak Her Şey Birbirine Girdi

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Ela ve İrem’in Bu Halleri Yok Artık Dedirtti! Masumiyet Biterayak Her Şey Birbirine Girdi

Masumiyet dizisi bitiyordu, bitmiyordu, sadece yayın tarihi değişiyordu derken en sonunda akıbeti belli oldu. Işığın sonu belli olur olmaz da dizinin başrol oyuncuları için her şey bir anda birbirine giriverdi. Düşmanlar dost oldu, olmaz denilenler oldu. İşte dizinin bitmesine yakın setten gelen görüntüler!

Bu Kadarına da Pes Artık!

Dizinin başrollerini paylaşan Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan bugün bir set fotoğrafı paylaştılar. Dizinin takipçilerine adeta ‘Yok artık!’ dedirten bu paylaşımda üç genç oyuncunun yan yana ve oldukça eğlenceli bir fotoğrafları yer alıyor. Deniz Işın’ın Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ı etiketleyerek paylaştığı bu fotoğrafta oyuncuların sette oldukça eğlendikleri görülüyor.

Oysa ki Biz!

blank

Dizide İrem ve Ela karakterlerine hayat veren Deniz Işın ve İlayda Alişan ezelden beri birbirine düşman iki karakteri canlandırıyorlar. İlker Ilgaz rolünü canlandıran Serkay Tütüncü ise hem İrem’le hem de Ela ile aşk yaşar ve her ikisine de istediği gibi davranabileceğini düşünür. Tam bir narsist olan İlker hem Ela’yı hem de İrem’i psikolojik olarak olumsuz yönde etkilemeyi başarır. İlker’in narsizminden en çok Ela etkilense de Ela bu surumdan bir türlü kendisini kurtaramaz. Her ne yaparsa yapsın İlker’in etki alanı içerisinde olan Ela’nın finalde nasıl bir tavır alacağını göreceğiz. Ama gerçek hayatta hem İlker’le hem de sevgilisini elinden alan Ela’yla epey samimi görünüyor doğrusu.

Hülya Avşar ve Deniz Çakır Duymasın

blank

Dizide Ela ve İlker’in anneleri rolünde olan Deniz Çakır ve Hülya Avşar senaryoda hep çocuklarının arkasında olan bir rolü canlandırdılar. Hale Ilgaz rolüne hayat veren Hülya Avşar ise her türlü sorumsuzluğuna ve hatta suçlarına rağmen oğlunun arkasında dururken Bahar rolündeki Deniz Çakır da kızı Ela’yı hiç yalnız bırakmadı. Hatta İlker’den kızını ayırabilmek ve koruyabilmek için elinden geleni yaptı. Eğer anneler bu fotoğrafı gördüyse bakalım onlar buna ne diyecekler?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz