Yayın Sonrası Esra Erol’dan Hiç Beklenmedik Sözler: “Acı Çektiğimizi Hiç Kimse…”

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Yayın Sonrası Esra Erol’dan Hiç Beklenmedik Sözler: “Acı Çektiğimizi Hiç Kimse…”

Ekranların en sevilen kadın sunucusu Esra Erol’dan oldukça dikkat çeken bir paylaşım geldi. Yayın sonrası evine dönen Esra Erol’un yolda dedikleri o sözler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

esra erol

1982 doğumlu ünlü sunucu Esra Erol şüphesiz Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri. Flash Tv’de sunduğu Dest-i İzdivaç programıyla büyük bir çıkış yapan ve herkesin dikkatini çeken güzel isim ardından Star Tv, Fox Tv ve Atv ekranlarında program yapmaya devam etti. İzdivaç programları furyasının sona ermesiyle bambaşka bir formatta sevenlerinin karşısına çıkan ünlü isim şimdilerde akıl almaz olayları açığa çıkarmakla meşgul.

Cehennemin Bambaşka Bir Tanımı

Kalp Gözü, Tuzak, Kamerayla İzdivaç gibi projelerde oyunculuk deneyimi de kazanan ünlü sunucu, oldukça yoğun bir çalışma programına sahip. Hafta içi her gün Atv ekranlarında sevenleriyle buluşan ünlü isim, yayın sonrası eve dönüş yolunda hiç beklenmedik bir paylaşım geldi. Güzel sunucu, Hallac-ı Mansur isimli Farslı meşhur bir düşünür ve yazarın sözlerini paylaştı.

esra erol

“Cehennem acı çektiğimiz yer değildir. Cehennem acı çektiğimizi kimsenin bilmediği yerdir.” sözlerini yayından dönerken çektiği bir kareyle hikayesinde paylaşan ünlü sunucu, sosyal medyada adeta olay yarattı. Okumayı çok sevmesi ile bilinen Esra Erol’un gün sonu söylediği bu sözler tüm takipçilerini çok etkiledi.

Tüm Stüdyo İddialar Karşısında Şoka Girdi

esra erol

Mersinli Ferdi Şimşek eşi Cansen Şimşek’in evinden kaçtığını dile getirerek onu bulmak için programa başvurmuştu. Eşini bulmak için Esra Erol ve ekibinden yardım isteyen Şimşek’in eşi hakkında yaptığı açıklamalar ise herkesi şaşkına çevirdi. Eşiyle severek evlendiklerini dile getiren Ferdi Şimşek, eşinin internette tanıştığı bir kadına kaçtığını dile getirdi. Eşinin kaçtığı kadın hakkındaki iddialar ise tüm izleyenleri dehşete düşürmüştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz