Ne Yapsa Olmuyor! Bir Türlü Aradığı Huzuru Bulamayan Esra Erol Hayalini Takipçileri İle Paylaştı

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Ne Yapsa Olmuyor! Bir Türlü Aradığı Huzuru Bulamayan Esra Erol Hayalini Takipçileri İle Paylaştı

Ekranların en sevilen sunucusu Esra Erol, huzuru ne sette ne de evde bulabildi. Aradığı sessizliği hiçbir yerde bulamayan sevilen isim, en sonunda isyan etti.

esra erol

Türkiye’nin en popüler ekran yüzlerinden biri olan Esra Erol, her paylaşımıyla olay olmaya devam ediyor. Başarılı kariyeri ve mutlu aile yaşantısıyla ilgi çeken güzel sunucu, her sezon yaptığı programlar ile tüm ülkenin kalbinde taht kurmayı ve ününü korumayı başarabiliyor. İzdivaç programlarıyla çıktığı ekran macerasında büyük bir başarı yakalayan ve şimdi kariyer yolculuğuna farklı bir konseptte bir programla devam eden Esra Erol, Atv ekranlarında esrarengiz olayları çözmeye çalışıyor. Her gün bambaşka bir absürtlükle uğraşan ünlü sunucu eve dönüp dinlenmenin hayalini kuruyor.

Yoga Yaparken Tek Dilediği Sessiz Bir Ortam

Oldukça sıkı bir programda çalışan ve epey olaylı bir programı sunan Esra Erol, haliyle iş sonrası hayatında da dinlenmek istiyor. Ali Özbir ile uzun süredir mutlu ve huzurlu bir ilişkisi olan ünlü yıldız, sevimli aile hayatını sık sık sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşıyor. İki oğlu ve eşiyle birlikte sıcak bir aile kuran Esra Erol’un o paylaşımları ise herkesin içini ısıtıyor.

esra erol

Ünlü sunucudan yepyeni bir paylaşım geldi. İş hayatının yoruculuğundan uzaklaşmak ve dinlenmek isteyen Esra Erol aradığı huzuru yoga yapmakta buldu. Yoga için matın üstüne çıkan ünlü isim, evindeki fazla sese esprili bir şekilde isyan etti. Yoga yapmak için evinde sakin bir köşe bulamayan Esra Erol, bu sabahki yoga pratiğini oğlu ve köpeğinin eşliğinde yaptı. Bu olayı takipçileriyle paylaşan güzel sunucu ” Yoga sessiz bir ortamda yapılırmış. Ben inşallah bir gün o ortamı yakalayacağım” diyerek yoga eğitmenini etiketledi. Esra Erol bu esprili sözlerinin ardına emoji eklemeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz