Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Çekimler Esnasında Yorulunca Set Ekibinin Maskarası Oldu!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Çekimler Esnasında Yorulunca Set Ekibinin Maskarası Oldu!

Güzel oyuncu Ezgi Mola Masumlar Apartmanı setinde yorulunca çareyi koltuğa uzanmakta buldu! Koltukta uyuklayan Ezgi Mola’yı set ekibi işte böyle ifşa etti.

Ezgi Mola

Ezgi Mola’nın Temizlik Sevdası!

Instagram’ı aktif olarak kullanan ünlülerimizden olan Ezgi Mola hem hayatından hem de set arasından keyifli anları Instagram hesabında paylaşmaktan geri durmuyor. Ara sıra “kaydırmalı link” vererek Influencerlığa da soyunan Ezgi Mola özellikle de temizlik malzemeleri paylaşmayı çok seviyor.

ezgi Mola

Eee bildiğiniz gibi Ezgi Mola tam bir temizlik hastası! Masumlar Apartmanı’nında canlandırdığı Safiye karakteri kadar “hasta” olmasa da belli bir düzeyde takıntılı olduğu tüm Instagram takipçileri biliyor Hatta Ezgi Mola sık sık erkek arkadaşı Mustafa Aksakallı tarafından Instagram’da ifşa ediliyor. Geçtiğimiz gün sevgilisinin temizlik takıntısından bunalan Mustafa Aksakkalı çözümü Instagram hesabından Masumlar Apartmanı’nın set ekibine seslenmekte bulmuştu!

Ezgi Mola Sette Uyuyunca Olanlar Oldu!

Ancak Ezgi Mola sette de rahat durmuyor. Masumlar Apartmanı’nda iki kız kardeşi canlandıran Ezgi Mola ve Merve Dizdar gerçek hayatlarında da kardeş gibiler! Birbirleriyle sık sık görüşen ikili set aralarında Instagram hesaplarından eğlenceli videolar paylaşmayı ihmal etmiyor. Zaten Masumlar Apartmanı dizisi her ne kadar kaotik ve dram yüklü olsa da; kameralar kapandığında hem set ekibi hem de oyuncular kendilerini panayırın içinde buluyor!

blank

Özellikle Ezgi Mola gibi birinin bulunduğu ortamda kahkaha seslerin yükselmemesinin imkanı yok. Instagram’da bile çektiği eğlenceli videolarla takipçilerinin yüzünü güldürmekten geri durmayan Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı setinde de oldukça seviliyor. Hatta setin maskotu desek daha doğru olacak! Ancak güzel oyuncu bazı zamanlarda setin maskotundan ziyade maskarası oluyor diyebiliriz. Yoğun çalışma temposu nedeniyle yorulan ve sette uyuyakalan Ezgi Mola’yı set ekibi ifşa edince ortalık karıştı! Güzel oyuncu uyurken çekilmiş bir fotoğrafını “Yine mi” notuyla Instagram’da paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz