Elbet Bir Gün Buluşacağız: Burcu Biricik’in Başrolde Olduğu Camdaki Kız Yıldızlarından Boğaza Karşı Hüzünlü Veda

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Elbet Bir Gün Buluşacağız: Burcu Biricik’in Başrolde Olduğu Camdaki Kız Yıldızlarından Boğaza Karşı Hüzünlü Veda

Gelecek bölümüyle sezon arası verecek olan Camdaki Kız’ın yıldızları seyircisine Zeki Müren şarkısıyla veda etti. O paylaşımı gören Camdaki Kız’ın hayranları ise çok duygulandı.

camdaki kız-burcu biricik-enis arıkan-feyyaz şerifoğlu

Yaz aylarının gelmesiyle birbirinden güzel yeni dizilerle buluşurken sezon içinde izlediğimiz dizilere de veda etmenin hüznünü yaşıyoruz. Bu vedalardan biri de bu sezonun en iddialı yapımlarından olan Camdaki Kız ile olacak. Yayınlandığı ilk günden beri birbirinden heyecanlı bölümleriyle reyting listelerini altüst eden dizide prensesleri gibi el bebek gül bebek büyümüş Nalan’ın karanlık hayat hikayesine şahit oluyoruz.

camdaki kız-burcu biricik-enis arıkan-feyyaz şerifoğlu

Kırmızı Oda’daki uyumlarıyla hepimizin kalbini kazanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yeniden buluşacağını duyduğumuzda hepimiz çok sevinmiştik. Camdaki Kız ile de çok beğenilen ünlü ikiliye dizinin kadrosunda Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi isimler yer alıyor.

Camdan Sesler Korosu

Güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla sezonun en sevilen yapımlarından biri haline gelen Camdaki Kız ekibinden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Önümüzdeki bölümle sezon arasına girecek olan fenomen dizi hayranlarıyla vedalaşmayı unutmadı. Deniz kenarında Zeki Müren’in “Elbet Bir Gün Buluşacağız” şarkısını seslendiren efsane kadronun eğlenceli hallerini dizinin yıldızı Burcu Biricik sosyal medya hesabında paylaştı.

O paylaşımıyla seyircilerine veda eden güzel oyuncu, tüm dizi ekibine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi. “Camdan Sesler Korosu. Canımmm kamera arkası ve de önü ekip güzel bir tatili hakkettik bee. Yeni sezonda kavuşmak dileğiyle.” diye paylaşımına not düşen Burcu Bircik’e hem ünlü arkadaşlarından hem de sevenlerinden binlerce beğeni ve yorum geldi.

Koronavirüs Aşısının Yan Etkisi Şaşırttı: Maraşlı’nın Yıldızı Alina Boz Beklenmedik Bir Tepki Verdi!

Esra Erol Özel Anlarını Paylaştı: Tombikliğinden Hareket Edemediği Çok Özel Görüntü


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz