Anayım Ben Ana! İki Çocuk Annesi Buse Varol Yorgunluktan Kendini Denize Attı! Mayolu Pozları Olay Yarattı

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Anayım Ben Ana! İki Çocuk Annesi Buse Varol Yorgunluktan Kendini Denize Attı! Mayolu Pozları Olay Yarattı

Instagram’ın en ünlü annelerinden Buse Varol şu sıralar deniz ve güneşin tadını çıkarıyor. Eşi Alişan ve iki çocuğu Burak ve Eliz ile tatile giden ünlü isim, huzuru denizde buldu.

buse varol-alişan

Sosyal medyanın sevilen isimlerinden Buse Varol, verdiği pozlarla ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Kariyerine oyuncu olarak başlayan güzel yıldız, bir oyuncu toplantısında ünlü şarkıcı ve oyuncu Alişan ile tanışarak aşka yelken açmıştı. 2018 yılında nikah masasına oturan ünlü çift kısa süre içinde evliliklerini iki çocuk ile taçlandırdı. Bir süredir ekranlardan uzak kalan ve adeta bir influencera dönüşen Buse Varol, sosyal medyadaki olay paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmüyor.

Anayım Ben Ana!

buse varol-alişan

Alişan’ın yakın arkadaşı Demet Akalın ile sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bitmesine Buse Varol çok üzülmüştü. Programın bitimiyle soluğu tatilde alan ünlü çiftimiz, hem programın bitişinin üzüntüsünü hem de senenin yorgunluğunu üzerinden atıyor. Mavi sularda huzuru arayan Buse Varol, deniz de meditasyon yapmayı da ihmal etmedi.

Instagram’da tam 1.4 milyon takipçisi olan Buse Varol’dan olay tatil pozları geldi. Siyah mayosu ile kameraların karşısına geçen ünlü isim, paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Buse Varol’un iddialı duruşuna ise takipçilerinden “Anayım ben ana duruşu” gibi yorumlar geldi. Güzel yıldızın o paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Sosyal medya aşkını ilan etmekten çekinmeyen Alişan ise yorumlar kısmını kalplerle doldurdu.

Güzelliğini Annesinden Almış

Geçtiğimiz günlerde annesinin doğum gününü peş peşe paylaşımlarla kutlayan Buse Varol, herkesi çok şaşırtmıştı. Ünlü ismin annesinin gençliği ve güzelliği tüm sosyal medyayı büyülemişti.

buse varol-alişan

Kaynanasıyla arasından su sızmayan Alişan’da o özel günü es geçmedi. Ünlü isim Buse Varol’un annesi Birsen Hanım ile fotoğrafını paylaşarak “En güzel en pozitif kayınvalide benim. Allah sağlıkla huzurla nice güzel yıllar nasip etsin inşallah hep birlikte… Seni seviyoruz Birsen Anne” diye not yazdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz