Koronavirüs Aşısının Yan Etkisi Şaşırttı: Maraşlı’nın Yıldızı Alina Boz Beklenmedik Bir Tepki Verdi!

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Koronavirüs Aşısının Yan Etkisi Şaşırttı: Maraşlı’nın Yıldızı Alina Boz Beklenmedik Bir Tepki Verdi!

Bugün Koronavirüs aşısını olan Alina Boz’dan takipçilerini şaşırtan bir paylaşım geldi. Maraşlı’nın güzel yıldızı, aşı sonrası bakın ne yaptı.

alina boz-maraşlı

Bu dönemin en parlak genç yıldızlarından biri olan Alina Boz, her paylaşımıyla olay olmaya devam ediyor. Paramparça dizisi ile kariyerine başladıktan sonra güzel oyuncu, hem duru güzelliği hem de yeteneği ile kısa süre içinde izleyicinin beğenisi kazandı. Ardından Sevdanın Bahçeleri, Vatanım Sensin, Elimi Bırakma, Aşk 101 gibi dizilerde rol alan Alina Boz’u en son Burak Deniz ile başrolü paylaştığı Maraşlı’da izlemiştik. Şimdilerde Aşk 101’in ikinci sezonu ile meşgul olan güzel oyuncu, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor.

Aşıdan Sonra Kendini Temizliğe Verdi

alina boz

Bildiğiniz gibi birkaç gün önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programına öncelikli olarak müzisyen, film, dizi ve prodüksiyon ekibi çalışanlarının aşı programına dahil edildiğini duyurdu. Dün başlayan bu aşı programı sayesinde birçok ünlü yıldız korona virüs aşısı oldu.

Aşı olanlardan biri de Maraşlı’nın güzeller güzeli Mahur’una hayat veren Alina Boz’du. Aşı olduğu anları sosyal medya hesabında paylaşan ünlü isim, Sağlık Bakanlığı’na da teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Ünlü oyuncunun aşı sonrası yaptığı paylaşım ise takipçilerini çok şaşırttı. Güzel oyuncunun, Maraşlı’daki ekip arkadaşlarından Kübra Özmüldür Alina Boz’u temizlik yaparken videoya çekti. Kendisi de aşı olan Özmüldür o paylaşımında “Aşının yan etkileri üç: Alina Boz gelip size temizlik yapıyor.” dedi.

Uzun Sürenin Ardından O Kuralı Yıktılar

alina boz-maraşlı-mithatcan özer

Bildiğiniz gibi Alina Boz, uzun bir süredir Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer ile birlikte. Bu zamana kadar aşklarını göz önünde yaşamayı tercih eden ünlü çift geçtiğimiz günlerde ilk defa birlikte kameralara poz verdi. Aralarındaki yaş farkından dolayı çok konuşulan ünlü çiftin kurallarını yıkarak poz vermesi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz