Esra Erol Özel Anlarını Paylaştı: Tombikliğinden Hareket Edemediği Çok Özel Görüntü

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Esra Erol Özel Anlarını Paylaştı: Tombikliğinden Hareket Edemediği Çok Özel Görüntü

Türkiye’nin en sevilen sunucuların biri olan Esra Erol, eşi Ali Özbir ve iki çocuğu ile sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Güzel yıldızdan çok yeni bir paylaşım geldi. O özel paylaşım takipçilerinin yüreğini ısıttı.

esra erol-ali özbir

Gerek duruşu gerek kariyerindeki başarısı ile ülkenin en çok izlenen yüzlerinden biri olan Esra Erol, özel hayatı ile de ilgi çekmeye devam ediyor. Kariyerine sunuculukla başlayan ünlü isim, aynı zamanda Kalp Gözü, Cennet Mahallesi, Çemberimde Gül Oya gibi birçok dizide de rol aldı. Ancak tüm Türkiye’nin onu tanıması tabii ki izdivaç programlarıyla oldu. Flash Tv, Star Tv, atv, Fox Tv gibi kanallarda izdivaç programı sunan Esra Erol, 2010 yılında Ali Özbir ile dünyaevine girdi. O zamandan beri mutlu ve huzurlu bir evliliği olan Erol, evliliğini iki çocukla da taçlandırdı.

Tombiklikten Hareket Edilmeyen Günler

İzdivaç programlarının kapanmasıyla farklı bir formatta program yapmaya başlayan Esra Erol tahmin ettiğiniz gibi oldukça stresli ve zor bir iş hayatına sahip. Her gün bambaşka garip olayı açığa çıkarmaya uğraşan güzel yıldızın iş hayatının aksine mutlu ve sakin bir aile hayatı var.

esra erol-ali özbir

2005 yılında tanışan ünlü çiftimiz bir arkadaş ortamında bir araya gelmiş. O zamanlar henüz kariyerinin başında olduğunu dile getiriyor Esra Erol. Uzun süren bir flört döneminden sonra ilişkilerine başlayan Ali Özbir ve Esra Erol 5 yıl sevgililik döneminin ardından nikah masasına oturdu. Bir röportajında ruh eşini bulduğunu dile getiren güzel sunucu, oldukça sahici bir evliliklerinin olduğunu ve yapaylığın onları bozacağını dile getiriyor.

esra erol-ali özbir

2011 yılında ilk çocuğu İdris Ali’yi kucağına alan başarılı yıldız, altı yılın ardından ikinci çocuğu Ömer Erol ile birlikte hem ailesini hem de mutluluğunu kat kat attırdı. Ali Özbir ve iki sevimli oğlu ile kurduğu yuvayı sosyal medyadan sık sık paylaşan ünlü isimden gelen yeni paylaşım tüm takipçilerinin içini ısıttı.

esra erol-ali özbir

Önce oğlunun küçüklük ismini paylaşan Esra Erol “Tombikliğinden hareket edemediği günler” diye not düştü. Ardından “Tombikliğinden hareket edemediğim günler” diyerek kendi hamilelik dönemini paylaşan güzel sunucu o paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz