Elif Ada’ya Gittikçe Bağlanıyor: Bora Ada’yı Kıskanmaya Başlıyor! Baht Oyunu 4. Bölüm Fragmanı!

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Elif Ada’ya Gittikçe Bağlanıyor: Bora Ada’yı Kıskanmaya Başlıyor! Baht Oyunu 4. Bölüm Fragmanı!

Kanal D’nin yeni dizisi Baht Oyunu 4. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hareketliliği ve neşeli görüntüleriyle tam da yaza uygun bir dizi olan Baht oyunu, 3 haftadır beğeniyle izleniyor. İlk aşkı ile evlenmezse hayatının sonuna kadar mutsuz olacağını düşünen Ada’nın hayal kırklıklarını ve umutlarını konu alan dizinin yeni bölümü şimdiden merakla bekleniyor.

3. Bölümde Neler Yaşandı?

Tuğçe Ada’dan Bora’nın günlük planlarını kendisine mutlaka bildirmesini istedi. Bir nevi ajanlığa koyulan Ada, bu durumu en yakın arkadaşları Yasemin ve Selinle paylaştı. Arkadaşlarından akıl alan Ada, Tuğçe ve Bora’nın arasını yapmaya koyuldu. Planlarına göre Tuğçe Bora ile birlikte olacak, Rüzgar da ona geri dönecekti.

blank

Rüzgar’ı geri kazanma umuduyla Tuğçe’ye Bora konusunda akıl vermeye başlayan Ada, ona Bora’nın yazı dizisi için kullandığı chat uygulamasına kaydolarak ismini vermeden sohbet etmesini söyledi. Ancak Tuğçe bu konuda pek yetenekli olmadığından Ada ipleri eline aldı. Bora ile uzun uzun sohbet eden Ada sonunda onu etkilemeyi başardı.

blank

Bora yazı dizisi için aradığı kişiyi bulduğunu düşündü ve bu gizemli kadını yemeğe davet etti. Rüzgar Tuğçe ve Ada’nın yakınlığından şüphelendi. Bora’nın kendisine aşık olduğuna iyice inanan Tuğçe, çekimi bahane ederek Bora’yı dağ evine davet etti. Bora çekim için gittiğini düşünerek Ada’yı da yanına aldı. Rüzgar ise Tuğçe’ye yakın olabilmek için arkalarından gidince işler karıştı!

4. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Elif’in Ada’ya duyduğu sevgi, Bora ve Ada’yı istemsizce yakınlaştırıyor. Bir yandan Tuğçe ve Ada’nın yakınlığını diğer yandan Ada’nın Tuçe ve Rüzgar’ın evliliğine engel olma çabasını gören Bora durumu anlıyor. Ada’yı karşısına alıp konuşturmaya çalışan Bora başarılı olabilecek mi? Ada planları bir kenara bırakıp Bora’ya gerçekleri itiraf edecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz