Kuruluş Osman Dizisinin Osman Bey’i Burak Özçivit’ten Eşi Fahriye Evcen’e Büyük Jest!

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Kuruluş Osman Dizisinin Osman Bey’i Burak Özçivit’ten Eşi Fahriye Evcen’e Büyük Jest!

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman’ın başrol oyuncusu Burak Özçivit’ten eşi Fahriye Evcen’e sosyal medya hesabından oldukça hoş bir paylaşım geldi. Başarılı oyuncu güzeller güzeli eşi için bakın neler söyledi!

Yolu Açık Olsun

Burak Özçivit bugün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla eşi Fahriye Evcen’i tebrik ederek onu desteklediğini gösteren bir mesaj yayınladı. Mesajında “Erkek ürünleride yapıyormusunuz Fahriye hanım? Çok şık duruyor. Yolu açık olsun.” diyen Burak Özçivit’e dakikalar içerisinde alkışlar ve beğeniler yağdı.

Her Aşamada Fahriye Evcen İmzası

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de çok konuşulan Fahriye Evcen bu kez de kendi imzasını taşıyan bir koleksiyonla karşımızda. Ürünlerin tasarımından üretim aşamasına kadar her şeyiyle kendisi ilgilenen ve tüm bu aşamalarda imzası olan Evcen, sabırsızlıkla moda tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. Ivy People markasının ürünlerini bugün satışa çıkaran Fahriye Evcen tüm tasarımlarda kendi zevk ve tarzını yansıttığını söylüyor.

Pandemide Özlediklerim Bu Koleksiyonda

blank

Pandemi döneminde evde istediği birçok şeyi giyemediğinden ve şık olamadığından yakınan Fahriye Evcen bu koleksiyonda daha çok şık elbise ve etekler hayal ettiğini söyledi. Koleksiyona dair ise şu ifadeleri kullandı:

blank

“Bir süredir hayata geçirmek istediğim bu koleksiyonu herkesle buluşturabilmek çok heyecan verici. Bu koleksiyonu, bir süredir içinde bulunduğumuz bunaltıcı pandemi sürecinin etkisini üzerinden atmak isteyen her kadınla paylaşmak istedim. Bu süreçte maalesef şık olmaktan uzak kaldık. Stilimizi yansıtan kıyafetler giymeyi ve bunları özgüvenle taşımayı özledik. Yeniden sokağa çıkabildiğimiz şu günlerde ister sandaletle, ister topuklularla gündüzden geceye giyebileceğimiz, şık elbise ve etekler hayal ettim. Elbiselerimi sokaklarda, mutlu kadınların üzerinde görmek ise beni çok daha mutlu edecek.”

Eşi Hep Destek

blank

Hem aile yaşamlarında hem de mesleki pozisyonlarda sürekli eşine destek olan Burak Özçivit ise Fahriye Evcen’in bu girişimi konusunda “Yolu açık olsun” dileklerini iletmeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz