Seda Sayan Demet Akalın ve Alişan’a Darbeyi Vurunca Parayı Buldu! Bakın İlk İşi Ne Oldu?

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Seda Sayan Demet Akalın ve Alişan’a Darbeyi Vurunca Parayı Buldu! Bakın İlk İşi Ne Oldu?

Seda Sayan ve Demet Akalın arasında başlayan gerginlik yeniden alevlenecek gibi görünüyor. Kanal ile konuştuğu haberinden çıkan kavga Seda Sayan’ın son hamlesiyle bakalım ne hale gelecek?

Seda Sayan ile Ortilerin Arası Açıldı

Demet Akalın ve Alişan’ın birlikte sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı final yapınca, Seda Sayan ortilerin yerine kanal ile anlaşıp yeni sezonda program yapma kararı almıştı. Bu haberi Demet Akalın’a verince ise ortalık birden karışmıştı.

blank

Haberi alır almaz Kadırgalı’yı sosyal medya hesabından silip engelleyen Demet Akalın, Seda Sayan’ın açıklamasına rağmen sakinleşememiş, “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler” diyerek resti de çekmişti. Alişan’ın bu kavgaya tek katkısı ise Demet Akalın’ın paylaşımını kensi sosyal medya hesabında yayınlamak olmuştu.

Alişan Cephesinde Sular Durulmadı

blank

Aradan zaman geçti, sular duruldu… Demet Akalın yeni şarkısını çıkartır çıkartmaz tatil için Çeşme’ye gitti. Seda Sayan ise ahiretliği koluna takıp Miami’deki evinin yolunu tuttu. Eşi ve çocukları ile önce Kıbrıs, sonra Antalya’da tatil yapan Alişan ise döndüktan sonra Covid illetine yakalandı!

blank

Alişan hastalığı nispeten hafif atlatırken kendisi ile birlikte rahatsızlanan kardeşi Selçuk Tektaş yoğun bakıma alındı. Seda Sayan ‘zor zamanda küslük olmaz’ felsefesi ile Alişan’a geçmiş olsun dileklerini iletti. O sırada “Cenaze evine davul zurna ile gidilmez” diyen ortisi Demet Akalın ise yeni şarkısını bangır bangır dinleyerek Çeşme’de gününü gün ediyordu.

Seda Sayan Parayı Buldu!

blank

Alişan cephesinden henüz iyi haber gelmemişken Seda Sayan dün yaptığı paylaşımla ortilere darbe vurdu. Star Tv ve Global Medya ile bir toplantı yaparak yeni sezon kararını kesinleştiren Seda Sayan, ucundan da olsa parayı buldu. Ünlü şarkıcı ne Alişan’ın hastalığını ne de Demet Akalın’ın yeni şarkısını takmadan evini yenilemeye girişti.

blank

Bugün paylaştığı storyde görüldüğü üzere Kadırgalı tadilat için iç mimarlarla görüşmelere başladı. Bu tabloya bakılırsa ateş düştüğü yeri yaktı. Geri kalanlar ise mutlu mesut yaşantılarına devam etti. Umuyoruz ki Alişan da en kısa zamanda mutlu günlerine kavuşur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz