Elin Oğlu Gerçekten Pilava Bakıyormuş! Burak Özçivit Eşi Fahriye Evcen’in Yemeklerine de Aşık

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Elin Oğlu Gerçekten Pilava Bakıyormuş! Burak Özçivit Eşi Fahriye Evcen’in Yemeklerine de Aşık

Ünlüler camiasının en popüler çiftlerinden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, mutluluklarını yemeğe borçlu gibi görünüyor! Özçivit, “Böyle yemek yapanı görmedim” diyor.

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Oyuncu çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2013-2014 sezonunun en iddialı dizilerinden “Çalıkuşu”nun setinde tanıştı. Tanıtım fotoğraflarından bile inanılmaz derecede yakıştıkları anlaşılıyordu. Türk edebiyatının unutulmaz çiftlerinden birini oynaması için bu ikiliyi seçenleri takdir etmiştik! Dönemin en popüler dizi çifti olan ikili, buradan gelen rüzgarla “Aşk Sana Benzer” filmini çekti. Bu filmin çekimleri sırasında aşk yaşamaya başladıkları iddia ediliyordu. Nihayet, filmin galasına el ele gelerek söylentileri doğruladılar!

O günden beri de Türkiye’nin en popüler çiftleri arasında yer alıyorlar. Öyle ki, tatile gittikleri Viyana’da izdiham yarattıkları için otelden polis korumasıyla ayrıldılar! Neyse ki, hayatları daha sakin geçmeye başladı. 2017’de dünyaevine giren çift, 2019’da da dünya tatlısı çocukları Karan’a kavuştu. Yani, Türkiye’nin en popüler ailesi olmaya terfi ettiler!

Elin Oğlu Gerçekten Pilava Bakıyormuş

Burak Özçivit

Öğrendik ki, mutlu çifti birbirine bu kadar bağlayan şeylerden biri de yemekmiş. Malum, Burak Özçivit aslen Gaziantepli ve dedesi de İstanbul’un ilk kebapçısı! Kendisi de aile mesleğini sürdürmek için bir ara Balibey Döner diye bir mekan açmıştı. Anlayacağınız, yemek meselesi Özçivitler için çok önemli!

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Fahriye Evcen de yaptığı olağanüstü yemeklerle eşinin gönlünü bir kez daha fethetmiş gibi görünüyor. Güzel yemekler eşliğinde büyüyen Burak Özçivit, eşi için “Fahriye inanılmaz! Böyle yemek yapan başka birini görmedim. Babamdan iyi yemek yapıyor! Fahriye’nin pilavı gibisi yok mesela” diyerek övgüler yağdırıyor. O kadar ünlü bir oyuncu ol, eğitimini de ihmal etmeyip Boğaziçi’ni bitir, eşin ilk önce pilavını övsün! “Elin oğlu önce yaptığınız pilava bakar” meselesi Burak Özçivit için doğru galiba. Çünkü kendisi hiçbir yemeği çok iyi yapamıyor, yaşamak için yiyormuş!

Benzer Haberler

Dolunay 10 Nisan 2021

Rabbım sizi hiç ayırmasın yüreği güzel çiftimiz sizi çok seviyorum

Kamila ereshbayeva 12 Nisan 2021

Sevgili unlu ciftim sizleri cok seviyorum.Allah sizi hic ayirmasin.Karan bebege sevgiler babasi gibi cok yakisikli masallah .Isinizde basarilar .Kurulus osmani begenerek izliyorum .Turkmenistandan sevgilerimle 😘💋❤👈🇹🇲💪✌ Hayirli Ramazanlar.

Yorum Yaz