Müzik Aşkında Buluştular! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Sevgilisi Sarp Maden İçin Sosyal Medya Kuralını Bozdu

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Müzik Aşkında Buluştular! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Sevgilisi Sarp Maden İçin Sosyal Medya Kuralını Bozdu

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Ender’i Şevval Sam, konserlere dönmek için can atıyor. Zorlu bekleyişinde 13 yıllık sevgilisi Sarp Maden’in müziğiyle derman buluyor!

Şevval Sam

FOX’un dört sezondur devam eden dizisi “Yasak Elma”nın en beğenilen karakterlerinden biri de Ender. Yıllardır entrika kraliçesi Ender rolünde izlediğimiz Şevval Sam o kadar yetenekli ki, müzisyen yanı biraz gölgede kaldı! Usta şarkıcı Leman Sam’ın kızı olan Şevval Sam, eğitimi için bambaşka yollar seçse de sanat hayatına atılması uzun sürmedi. 1990’lı yıllarda başladığı oyunculuk macerasında pek çok güzel projede yer aldı. Hala hatırlanan 2002 tarihli “Gülbeyaz” dizisi ise onun kaderini değiştirdi!

Şevval Sam

Dizide Karadenizli bir genç kızı canlandıran Şevval Sam, söylediği türkülerle herkesin dikkatini çekti. Karadeniz müziğinin en sevilen isimlerinden Kazım Koyuncu ile de bu dizide tanışan ünlü isim, 2006 yılında ilk albümünü çıkardı. Artık türkü denince akla Şevval Sam geliyor, hele de Karadenizliyseniz!

Aşka Değil Evliliğe Karşı

Şevval Sam Sarp Maden

Şevval Sam, 1993-1999 yılları arasında Beşiktaş’ın efsane futbolcularından Metin Tekin’le masal gibi bir aşk yaşadı. Bu aşkı güzel ansa da bir daha evliliğe yanaşmadı! “Test edildi, onaylanmadı” diyen ünlü isim, “İşin içine kağıt sözleşme girdiği zaman o aşk olmaktan çıkıyor. Kurumsallıktan ziyade aşkla yapılan her şeye daha yakın hissediyorum kendimi” diyor. Ama bu durum çapkın biri olduğu anlamına da gelmiyor. Şevval Sam, tam 13 yıldır müzisyen Sarp Maden’le birlikte! Bu ilişkiyi pek bilmeme sebebimiz ise sosyal medyada hiç paylaşım yapmamalarıydı.

10 Yılda Bir Kez Paylaştı

Şevval Sam Sarp Maden Tarık Emir Tekin

Aşk için belgeye ihtiyaç duymuyorum” diyerek evliliği reddeden Şevval Sam, Instagram’daki aşk pozlarına da ihtiyaç duymuyor olmalı. Çünkü ilişkisini gizlemese de, Sarp Maden’le ilk fotoğrafını 2019’da gördük. Yani ilişkilerinin başlamasından neredeyse 12 yıl sonra!

Neyse ki, pandemi döneminde beraber müzik yapan çifti daha sık görür olduk. Mutlu çift birbirlerine müzik yoluyla derman oldu. Sık sık sahneleri özlediklerini söyleyen çiftten ilk konser veren ise Sarp Maden olacak. Bu olayın şerefine Şevval Sam yine kural bozdu ve Instagram’da sevgilisi için destek paylaşımı yaptı.

Dileriz, tüm müzisyenler kısa süre içinde en büyük aşkları sahneye dönebilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz