Diyet Yapanlardan Berfu Yenenler’e İsyan! Onca Simit Onca Börek Nereye Gidiyor? Adalet İstiyoruz

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Diyet Yapanlardan Berfu Yenenler’e İsyan! Onca Simit Onca Börek Nereye Gidiyor? Adalet İstiyoruz

Berfu Yenenler’den fit paylaşım üzerine fit paylaşım. Derken bugün de kahvaltılı bir paylaşım geldi. Ama tabi ölümüne diyet yapanlar için bu paylaşım bardağı taşıran son damla olmuştur artık herhalde. İşte Berfu Yenenler’den diyet yapanları çok kızdıracak o börekli simitli bol karbonhidratlı paylaşım!

Bayılırım Fırından Yeni Çıkmış Simite

İkinci çocuğunu henüz kucağına alalı sayılı günler olan Berfu Yenenler bir süredir inanılmaz fit görüntülerle herkesi ardı ardına şoka uğratmayı başarıyor doğrusu. Ama bugünkü paylaşımı özellikle de diyet yaparak zayıflamaya çalışan takipçilerini şoka uğratmanın ötesine geçmiş olabilir. Zira hamurlu, börekli, simitli güzelim kahvaltı masasına kurulmuş gönül rahatlığıyla simidi çok sevdiğini anlatıyor dosta düşmana. Hatta fotoğraf yetmiyor bir de “Beni tanıyanlar kahvaltıda en sevdiğim şeyin sıcacık fırından yeni çıkmış bi simit olduğunu çok iyi bilir♥️ ee yanında da mis gibi bi börek olsun başka ne isterim” demez mi!

Pes Doğrusu!

Hem yeni doğum yap, hem bunca şeyi ye hem de fit ol. Pes doğrusu. İnsan ne diyeceğini bilemiyor gerçekten. O nedenle sadece tebrik edelim kendisini. Kuzey’in ardından küçük Mete’yi de daha geçtiğimiz haftalarda kucağına alan Berfu Yenenler gerçekten olmaz denileni olduruyor doğrusu. Ne diyelim darısı kilo vermek isteyen diğer annelerin başına.

Daha Dün Ne Sormuştu?

Berfu Yenenler daha dün yaptığı paylaşımda “Yaza 2 oğlanlı ve fit bir ana olarak girebilir miyim?” diye sormuştu. Valla bizim artık bu konuda sana inancımız tam Berfu Yenenler. Sen hem börekleri hem de simitleri yer yaza da fit bir şekilde girersin kesin. Zaten takipçilerin bile “Sen hazırsın da yaz daha gelemedi” yorumları ile durumu çoktan teslim etmiş durumdalar. O nedenle korkacak bir şey yok.

Benzer Haberler

Fatma 13 Nisan 2021

Bence çocukları Eser doğurmuş olabilir 🤭

Yorum Yaz