Sefirin Kızı’nın Minik Yıldızı Beren Gençalp’in Tuba Büyüküstün Sevgisi: Paylaşımları Kalpleri Isıttı

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Sefirin Kızı’nın Minik Yıldızı Beren Gençalp’in Tuba Büyüküstün Sevgisi: Paylaşımları Kalpleri Isıttı

Sevilen dizi Sefirin Kızı’nda Melek rolünü canlandıran Beren Gençalp hepimizin kalplerini çoktan kazanan çocuk oyuncular arasında. Ama bugün yaptığı paylaşım yok mu! Görenin bir daha baktığı o fotoğraflarla hepimizin gününe güneş gibi doğmayı başardı adeta. İşte Mavi ve Melek’in o sıcacık fotoğrafları!

Sempatiklikte Sınır Yok!

Dizilerdeki çocuk oyuncular hem performanslarıyla hem de sevimlilikleriyle dizi severlerin sempatisini bir başka kazanıyor desek yanlış olmaz. İşte onlardan bir tanesi de Sefirin Kızı dizisinin başarılı çocuk oyuncusu Beren Gençalp. Dizide Nare ve Sancar’ın kızı olan Melek karakterini oynayan Beren Gençalp ilk günden bu yana performansı ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Melek, annesinin yaşadığı tüm zorluklara rağmen onun yanında yer alarak erken büyümek zorunda kalan bir çocuktur. Ama bu durum onu yine annesi gibi savaşçı ve güçlü bir ruha sahip kılar.

Beren’e Aileden Tam Destek

beren gençalp sefirin kızı

2011 yılında İzmir’de doğan küçük Beren oyunculuk hayatına ailesinin kararı ile başlar. Ailesi hakkında net bir bilgimiz olmasa da kızlarını bu konuda daha şimdiden destekledikleri ortada. Beren’in Sefirin Kızı ekibi ile tanışması ise ailesinin onu İzmir Güzeli Ajansı’na kayıt yaptırmasıyla başlar. Minik oyuncu böylelikle dizi kariyerine oldukça iyi bir ekiple başlamış olur. Bu ekiple oyunculuğa adım atmak büyük bir şans. Ama tabi unutmadan belirtelim ki, aynı şans ekip için de geçerli.

Beren ve Tuba İkilisi

tuba büyüküstün beren gençalp

Diziye yeni katılan Tuba Büyüküstün’le de hızla kaynaştıkları zaten ayan beyan ortada. Hem minik Beren hem de Tuba bu karşılaşmadan oldukça mutlu görünüyor doğrusu. Sıcacık bir ilişkileri olduğunu anlatmak için Beren’in bu paylaştığı fotoğraflardan başka da bir söze gerek yok aslında. Ne diyelim, henüz yola yeni başlayan Beren Gençalp’in önündeki uzun yolda ona şimdiden başarılar diliyoruz. Minik Melek’i bundan sonra da başka başka rollerle göreceğimize olan inancımız büyük.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz