İzleyenleri Alev Alev Yakan En Ateşli Yeşilçam Filmleri (18+ Film)

Aleyna

Film Listeleri

26 Nisan 2021

İzleyenleri Alev Alev Yakan En Ateşli Yeşilçam Filmleri (18+ Film)

Yeşilçam’da erotik filmler furyası 70’li ve 80’li yıllarda sinema sektörüne damgasını vurmuş. Yabancı filmlerin maliyetlerinin çok yüksek olması ve sinema salonlarına gelen seyircinin azalmasıyla sektörde yeni arayışlara girilmesinin sonucu olarak Yeşilçam erotik sinema oluşumu ortaya çıkmış. Türkiye’deki gergin siyasi havanın etkisiyle de o dönem sinema salonları iyice boşalmış ve bu nedenle sinema sektörü bir çıkış noktası arayışına girmiş. Tüm bu etkenlerin sonucu olarak o yıllarda, Yeşilçam sex filmleri furyası başlamış.

Erotik unsurların yanı sıra eğlenceli ve komik sahneleriyle de ilgi çeken eski Yeşilçam sex filmlerini ben izlerken çok keyif aldım! Birbirinden eğlenceli afişleri ve isimleri ile hayatımıza giren bu filmleri siz de severek izleyeceksiniz. Bir dönemin unutulmaz yapımları olarak hafızalarımıza kazınan eski Yeşilçam filmleri erotik sahneleri ve eğlenceli senaryoları eşliğinde evlerimize geliyor. Bu filmleri izlerken hem çok eğleneceksiniz hem de sıcak sahneleri sayesinde gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınız! Siz de bu filmleri merak ediyorsanız, döneme damgasını vurmuş birbirinden güzel yapımları listemizden not alarak keyifle izleyebilirsiniz. 

Şimdi sizler için özenle derlediğim heyecan verici, döneminin en iyi erotik Türk Yeşilçam filmleri listemizi hep beraber inceleyelim! 

18. Fırçana Bayıldım Boyacı – IMDb 3.8 / 10 

1978, Komedi 

Fırçana bayıldım boyacı

Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Ülkü Erakalın yapıyor. Oyuncu kadrosunda; Hadi Çaman, Melek Görgün, Karaca Kaan, Sami Hazinses gibi isimler yer alıyor. Film bizlere; ayakkabı boyacısı olan fakir bir adamın, girdiği zengin ortamdaki hayatını Yeşilçam sevişme sahneleri eşliğinde sunuyor. Listemizin ilk filmi Fırçana Bayıldım Boyacı komedi sahneleri ile izleyenleri kahkahalara boğuyor! 

Komedi tarzında sıcacık bir Yeşilçam filmi izlemek isterseniz, Fırçana Bayıldım Boyacı tam size göre! 

Bu filmi sevenler; Erkeklik Öldü mü Abiler, Tatlı Sevgilim Kaymaklı Lokum ve Köfte Ekmek Az piyaz filmlerini de beğenerek izliyor. 

17. 5 Tavuk 1 Horoz – IMDb 4.0 / 10 

1974, Komedi  

5 Tavuk 1 Horoz

Oyuncu kadrosunda Sermet Serdengeçti, Mine Mutlu, Nebahat Çehre, Seyyal Taner gibi başarılı isimlerin yer aldığı filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Oksal Pekmezoğlu üstleniyor. 5 Tavuk 1 Horoz filmi, bir doktor tarafından aşırı düzeyde seks gücü olduğu belirlenen köylü bir adamın aşk hikayelerini konu alıyor. Film, isminden de anlaşılacağı gibi bu adamın beş kadınla yaşadığı ilişkiyi komik bir şekilde bizlerle buluşturuyor. 

Macera dolu erotik Yeşilçam filmlerinden iyi bir yapım arıyorsanız 5 Tavuk 1 Horoz beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak! 

Bu filmi sevenler; Bizim Fıstıklar, Elmanın Alına Bak ve Vur Davula Tokmağı filmlerini de beğenerek izliyor. 

16. Enişte – IMDb 4.1 / 10 

1979, Aksiyon/Komedi 

Enişte

Enişte, yönetmen koltuğunda oturan Savaş Esici’nin aynı zamanda senaristliğini de yaptığı Yeşilçam erotik filmlerinden biri! Filmin oyuncu kadrosunda ise; Dilber Ay, Kazım Kartal, Zafir Seba ve Müge Güler gibi isimler yer alıyor. Başarılı film; azgın bir eniştenin, baldan tatlı baldızıyla aralarında geçen sıra dışı ve erotik hikayesini komik bir tema eşliğinde beyaz perdeye taşıyor. 

İç gıdıklayıcı sahneler ile dolu komik bir macera filmi arıyorsanız, Enişte’yi mutlaka izlemelisiniz!  

Bu filmi beğenenler; Yudum Yudum Sev, Komşunun Tavuğu ve Tornavida filmlerini de severek izliyor. 

15. Aklın Neredeydi – IMDb 4.3 / 10 

1978, Komedi

Aklın Neredeydi

Filmin senaristliğini Ali Fuat Kalkan yaparken yönetmenliğini de Yavuz Figenli üstleniyor. Oyuncu kadrosunda; Figen Han, Necla Fide, Özcan Özgür, Abdi Algül ve Tevhid Bilge yer alıyor. Aklın Neredeydi filminin konusu; hiçbir yerde dikiş tutturamamış bir garsonun etrafındaki kadınlar ile olan ilişkisinin güldürüsü olarak karşımıza çıkıyor. 

Cinsellik temalı yapımları izlemek hoşunuza gidiyorsa komedi türündeki bu eğlenceli film tam da aradığınız film! 

Bu filmi beğenenler; Gönül Ferman Dinlemez, Kenarın Kızları ve Oooh Oh filmlerini de severek izliyor. 

14. Beş Dakikada Beşiktaş – IMDb 4.4 / 10

1976, Komedi/Macera 

5 Dakikada Beşiktaş

Sırada insanın içini ısıtan sıcacık sahneler ile dolu eski Yeşilçam erotik filmlerinden biri var! Senaryosu Ahmet Üstel tarafından kaleme alınan filmin yönetmen koltuğunda Aram Gülyüz oturuyor. Filmin başrollerinde; Mete İnselel, Feri Cansel, Orçun Sonat ve Sami Tunç gibi oyuncular rol alıyor. Film, şoförlük yapan iki kardeşin bir rastlantı sonucu siyasal bir olaya karışması ile başlıyor. Bu olaylar çerçevesinde gelişen, iki kardeşin etrafındaki kadınlar ile yaşadıkları ilginç hikayeyi bizlere anlatıyor.

Erotik macera filmlerinden hoşlanıyorsanız, içinde birazda komedi olsun diyorsanız Beş Dakikada Beşiktaş filmini izlerken çok keyif alacaksınız!  

Bu filmi sevenler; Kadın Çapkın Olunca, Kahpe Tuzağı ve Cevriye’nin Kızları filmlerini de beğenerek izliyor. 

13. Ah Deme Oh De – IMDb 4.8 / 10 

1975, Komedi  

blank

Listemize eğlenceli Yeşilçam erotik Türk filmlerinden bir yapımla devam ediyoruz! Ah Deme Oh De, senaristliğini ve yönetmenliğini Nazmi Özer’in üstlendiği bir yapım. Filmin başrollerini; Sermet Serdengeçti, Mine Mutlu, Arzu Okay ve İlhan Daner gibi oyuncular paylaşıyor. Film, birisi şoförlük yapan, birisi de kendisini varlıklı bir iş adamı olarak gösteren iki arkadaşın aşk dolu maceralarını sıcak sahneler ile beyaz perdeye taşıyor. 

Komedi tarzında çekilmiş ve içinde erotizm sahneleri olan bir Yeşilçam filmi arıyorsanız, Ah Deme Oh De filmi tam da izlemek istediğiniz film!

Bu filmi beğenenler; Sev Beni Behçet, Çırılçıplak ve Tokmak Nuri filmlerini de severek izliyor. 

12. Onsuz Olamam – IMDb 4.8 / 10  

1979, Romantik 

Onsuz Olamam

Oyuncu kadrosunda Salih Güney, Müge Güler, Banu Alkan ve Nejat Özbek’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Savaş Esici oturuyor. Onsuz Olamam filmi, aynı erkeğe aşık iki kız kardeşin öyküsünü baz alıyor. Romantik öğelerle işlenen film, sıcak sahneleriyle de izleyenlerin içini gıdıklıyor! 

Romantik havalar estiren sıcacık bir film arıyorsanız, Onsuz Olamam beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak! 

Bu filmi sevenler; Şıllık, Ağa Düşen Kadın ve Romalı Dilber filmlerini de beğenerek izliyor. 

11. Kokla Beni Melahat – IMDb 5.0 / 10 

1975, Macera/Komedi

blank

Eğlenceli ve sürükleyici bir Yeşilçam erotik sex filmi! Filmin yönetmen koltuğunda Temel Gürsu otururken, senaryosunu Bülent Oran kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda; Mine Mutlu, Ali Poyrazoğlu, Senar Seven ve Tanju Gürsu gibi isimler yer alıyor. Kokla Beni Melahat, kuvvetli bir afrodizyak etkisi bırakan bir parfüm yüzünden başı derde giren iki kimyacı arkadaşın hikayesini ele alıyor. Bu parfüm o kadar meşhur oluyor ki mafya da işin içine giriyor ve olaylar çığırından çıkıyor.

İçerisinde erotik sahneler bulunan macera dolu bir komedi filmi izlemek isterseniz, bu filmi hemen listenizin başına eklemelisiniz!

Bu filmi beğenenler; Elma Şekeri, Televizyon Niyazi ve Tantana Kemal filmlerini de severek izliyor. 

10. Şehvet Uçurumu – IMDb 5.0 / 10 

1979, Suç

Şehvet Uçurumu

Şehvet Uçurumu Zerrin Egeliler Yeşilçam porno klasiklerinden bir yapım olarak listemize giriyor! Filmin yönetmen ve senaristliğini Ülkü Erakalın yaparken, filmin oyuncu kadrosunda Zerrin Egeliler’in yanı sıra Enver Çokgör, Handan Adalı, Cesur Biçer gibi isimler yer alıyor. Şehvet Uçurumu, bir hayat kadının ilginç ve macera dolu hikayesini sıcak sahneler eşliğinde izleyiciye aktarıyor. 

Erotik sahneler eşliğinde macera dolu bir film izlemek istiyorsanız, bu filmi mutlaka izlemelisiniz! 

Bu filmi beğenenler; Gönül Oyunu, Yalnız Kalp ve Yataktan Yatağa filmlerini de severek izliyor. 

9. Azgın Bakireler – IMDb 5.0 / 10  

1975, Komedi

Azgın Bakireler

Azgın Bakireler’in senaristliğini Suphi Tekniker yaparken, yönetmen koltuğunda da Süreyya Duru oturuyor. Filmin başrol oyuncuları ise Arzu Okay, Salih Kırmızı, Şemsi İnkaya olarak karşımıza çıkıyor. Film, gazete ilanlarından iş arayan genç kızların randevu evlerinde iş bulma hikayesini ve ardından gelişen olayları ele alıyor. Komedi unsurları ile bezenmiş Azgın Bakireler dönemin özgün filmlerinden biri! 

Yeşilçam seks filmleri ilgi alanınıza giriyorsa, Azgın Bakireler’i listenizin başına yazmalısınız!

Bu filmi sevenler; Aç Gözünü Memet, Önce Sev Sonra Vur ve Dişi Örümcek filmlerini de beğenerek izliyor. 

8. Benimle Sevişir misin? – IMDb 5.1 / 10 

1972, Macera

Beninle Sevişir misin?

İlgi çekici bir macera yapımı: “Benimle Sevişir misin?”! Filminin yönetmeliğini Nazmi Özer yaparken senaristliğini ise Bülent Oran üstleniyor. Başarılı filmin oyuncu kadrosunda; Feri Cansel, Seyyal Taner, Salih Güney gibi tanıdık yüzler yer alıyor. Film, amcasının öldürülmesiyle büyük bir mirasın sahibi olan bir kadının, yakın akrabası ve arkadaşının desteği sayesinde zor günlerin üstesinden gelme hikayesini işliyor. Ama akrabasının ve arkadaşının esas amacı mirası ele geçirmek olduğu için olaylar ilginç bir boyuta ulaşıyor.

Macera dolu erotik bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, bu film tam da aradığınız türden! 

Bu filmi beğenenler; Avanta Yok, Köprüden Geçti Gelin ve Çarli’nin Kelekleri filmlerini de severek izliyor. 

7. Parçala Behçet – IMDb 5.5 / 10 

1972, Aksiyon/Macera 

Parçala Behçet

Parçala Behçet macera dolu bir serüven ile Yeşilçam erotik yapımları arasında önemli bir yere sahip! Filmin senaristi ve yönetmeni Melih Gülgen. Behçet Nacar, Gülgün Erdem, Ahmet Danyal Topatan gibi isimlerin rol aldığı film, Behçet isimli sert mizaçlı bir adamın aşk ve macera dolu hikayesini anlatıyor. Film dövüş sahneleri ile göz doldururken, erotik sahneleriyle de izleyenleri büyülüyor.

Sürükleyici ve macera dolu erotik Yeşilçam filmleri seviyorsanız, Parçala Behçet tam da size göre! 

Bu filmi beğenenler; Zımbala Behçet, Fırtına ve Alın Yazısı filmlerini de severek izliyor. 

6. İffet – IMDb 5.6 / 10 

1982, Dram 

İffet

Çıktığı senelerde çok ses getiren bir film olan İffet’i ben de izleyince çok beğendim! Bu başarılı yapımın senaristliğini Yavuz Turgul yaparken, yönetmen koltuğunda ise Kartal Tibet bulunuyor. Müjde Ar, Savaş Başar, Damla Coşkunoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmin konusu şu şekilde: Annesini kaybetmiş, babası ve kız kardeşiyle yaşayan İffet; mahalleden bir delikanlıya aşık olur. Fakat İffet hamile kalınca olaylar başka bir boyutta ilerler. Bu aşkın İffet’in hayatını nasıl etkilediğini izleyince duygularınıza hakim olamayacaksınız! 

Güzel ve sürükleyici bir senaryo arıyorsanız, aramayı bırakıp İffet’i hemen izlemelisiniz! 

Bu filmi sevenler; Aile Kadını, Güneşin Tutulduğu Gün ve Fahriye Abla filmlerini de beğenerek izliyor. 

5. Memnu Meyva – IMDb 5.9 / 10 

1979, Komedi

Memnu Meyva

Yeşilçam porno sahneleri ile süslü Memnu Meyva’nın senaristliğini ve yönetmenliğini Ülkü Erakalın yapıyor. Filmin kadrosu; Zerrin Egeliler, Hadi Çaman, Karaca Kaan ve Gülden Kaya usta oyunculardan oluşuyor. Film, bir trafik kazası sonucu erkeklik işlevini kaybeden bir adama yeni bir erkeklik organı takılması sonucu gelişen ilginç olayları konu alıyor. 

Cesur sahneleri ile özgün bir senaryoyu birleştiren Memnu Meyva’yı mutlaka izlemelisiniz!   

Bu filmi sevenler; Hızlı Giden Yorulur, Karpuzcu ve Leyla Necla Mücella filmlerini de beğenerek izliyor.

4. Öyle Bir Kadın ki – IMDb 6.0 / 10 

1979, Suç, Yetişkin 

Öyle Bir Kadın ki

Öyle Bir Kadın ki, keyifle izlediğim erotik ve polisiye türünde bir Yeşilçam filmi oldu! Recep Filiz’in senaryosunu yazdığı filmin, yönetmen koltuğunda Naki Yurter oturuyor. Filmin başrollerini; Zerrin Doğan, Levent Gürsel ve Zafir Seba paylaşıyor. Film bizlere, tatildeki evli çiftlerin cinsel kararsızlıklarla mücadelesini bir suç hikayesi eşliğinde anlatıyor. İşlenen suçlar, karmaşık ilişkiler, aydınlatılması gereken bilinmezler ve daha fazlası Öyle Bir Kadın ki filminde sizleri bekliyor. 

Polisiye filmleri seviyorsanız, erotik dokunuşlar yapan bu sürükleyici filmi mutlaka izlemelisiniz! 

Bu filmi beğenenler; İster Gül İster Ağla, Doğarken Öldüm ve Esmerin Adı Sarışının Tadı filmlerini de severek izliyor. 

3. Şehvet Kurbanı – IMDb 6.5 / 10 

1973, Dram 

Şehvet Kurbanı

İlgi çeken senaryosu ile izlenmesi gereken bir film! Yönetmenliğini Nejat Saydam’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda; Yıldırım Önal, Sevda Ferdağ, Muhterem Nur gibi usta isimler yer alıyor. Film, banka veznedarı olan bir adamın tahsilat yapmak için başka bir şehre görevli olarak gitmesiyle başlıyor. Adam tren yolculuğunda güzel bir kadınla tanışıyor ve şehvetinin kurbanı oluyor. Bundan sonra birbirini izleyen ilginç olaylar ile film seyircinin merak unsurunu sürekli taze tutmayı başarıyor. 

İlginç ve sürükleyici senaryosu ile sizlere keyifli dakikalar yaşatacak Şehvet Kurbanı filmini mutlaka izlemelisiniz!  

Bu filmi sevenler; Ağır Suç, Gülnaz Sultan ve Kahreden Kurşun filmlerini de beğenerek izliyor. 

2. Sürtük – IMdb 6.7 / 10 

1965, Dram/Romantik

Sürtük

Filmin senaristliğini Sadık Şendil yaparken yönetmenliğini ise Ertem Eğilmez üstleniyor. Filmin başrollerini; Türkan Şoray, Cüneyt Arkın ve Ekrem Bora paylaşıyor. Sürtük filmi; amatör sokak şarkıcısı olan bir genç kızın, zengin bir gazino patronu ile tanıştıktan sonra değişen hayatını ve aralarındaki ilişkinin hikayesini sinema severler ile buluşturuyor. Dönemin başarılı yapımlarından biri olan Sürtük izleyenlerden tam not almayı başarmış bir film!

Dönemin unutulmaz filmlerinden bir yapım izlemek isterseniz, bu filmi vakit kaybetmeden izleyin! 

Bu filmi beğenenler; Seni Bekleyeceğim, Galatalı Fatma ve Sonsuz Geceler filmlerini de severek izliyor. 

1. Aaahh Belinda – IMDb 7.8 / 10 

1986, Komedi/Fantastik

Ah Belinda

Listenin bir numarasında sıcak sahneler ile bezenmiş bol ödüllü bir film var! Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz oturuyor. Oyuncu kadrosunda; Müjde Ar, Macit Koper ve Yılmaz Zafer gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin konusu ise şöyle; tiyatro oyuncusu olan başarılı bir kadın, Belinda isimli bir şampuan reklamında oynamak için teklif alır. Kadın reklam çekimlerinde ise sürpriz bir değişim yaşar ve hayatı değişir. Bundan sonra olaylar fantastik bir şekilde gelişir.  

Komik, erotik ve macera dolu bir filmi izlemek isterseniz, Aaahh Belinda tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak! 

Bu filmi sevenler; Adı Vasfiye, Dul Bir Kadın ve Asiye Nasıl Kurtulur filmlerini de beğenerek izliyor. 

Yalnızca Gülmek Yetmez Diyenlere: En İyi Erotik Komedi Filmleri 

Yeşilçam’ın Hafızalara Kazınan En Ateşli Ahu Tuğba Filmleri

Yeşilçam’da Ateşli Rüzgarlar Estiren Arzu Okay Filmleri

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz