Güzel Oyuncu Ezgi Mola’nın Hayalini Nusret Yaşıyor: Jason Statham “Salt Bae” Yaptı Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Güzel Oyuncu Ezgi Mola’nın Hayalini Nusret Yaşıyor: Jason Statham “Salt Bae” Yaptı Ortalık Karıştı!

Türkiye’nin en büyük markalarından biri şüphesiz Nusret! Dünyanın dört bir yanında farklı restorantlarla ünlüleri ağırlayan Nusret’in son misafiri Jason Statham oldu. Nusret, ünlü oyuncuya önce “Salt Bae” yaptırdı, sonra sarıldı! Aman bu görüntüleri Jason Statham Türkiye fan clup başkanı Ezgi Mola görmesin çok kıskanır!

Nusret

Nusret’in Yükselişi Durdurulamıyor!

Bundan yıllar yılllaar önce ufak bir mahalle kasabında çırak olarak işe başlayan Nusret’in dünya çapında bir “star” olabileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Zaman içerisinde kendini geliştirmeyi ihmal etmeyen Nusret, 2007 yılında İstinye Park’ta kasap-restoran konseptinde çalışan bir mekanda başladığında, bu işin çok daha iyi yapılabileceğini düşünerek deneyim kazanmak için yurt dışına gitmiş. Yurt dışında pek çok farklı yerden eğitim alan Nusret’in Türkiye’ye döndükten sonra başına gelenleri zaten hepimiz biliyoruz.

Nusret sadece kendini geliştirmekle kalmadı, dijital çağına da çok iyi adapte oldu! Onu dünyaya tanıtan asıl şey Instagram’da paylaştığı “et kesme” şovları ve tabii ki Salt Bae. Geçtiğimiz yıllarda Nusret’in Salt Bae hareketi Türkiye sınırlarını da aşarak, dünya çapında akım haline geldi. Hatta pek çok ünlü sima Nusret’in restorantlarını ziyaret ederek Salt Bae akımına katıldı.

Ezgi Mola Bu Sarılmayı Görmesin!

Nusret, Türkiye’den sonra Amerika’da, Yunanistan’da ve Dubai’de birçok restoran açtı. Bu restorantlara gelen ünlü isimler ise olay oldu: Kristen Stewart, Bruce Willis, Lionel Messi, Naomi Campbell, David Beckham, Antonio Banderas, Tommy Hillfiger, Maradona, J Balvin, Drake ve Leonardo Di Caprio. Nusret, son olarak Los Angeles’ın ünlüler geçidi olarak bilinen Beverly Hills şehrinde bir şube daha açtı. Bu şubeyi ziyaret eden isim ise aynı zamanda Ezgi Mola’nın aşık olduğu Jason Statham!

Jason Statham için etler hazırlayan Nusret, ünlü oyuncuya Salt Bae hareketini yaptırmaktan da geri durmadı. Ardından da Koronavirüs yokmuşcasına sarılarak Jason Statham’a sevgisini belli etti. Aman bu videoyu Ezgi Mola görmesin, valla Instagram’da isyan modunu açar!

Ezgi Mola
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz