Duyguların Sel Olup Aktığı En İyi Ödüllü Aşk Filmleri (24+ Film)

Aleyna

Film Listeleri

9 Mart 2021

Duyguların Sel Olup Aktığı En İyi Ödüllü Aşk Filmleri (24+ Film)

Eski bir dost kadar tanıdık ve sıcak, bol ödüllü filmleri bu listede sizin için bir araya getirdim. Milyonlarca insanın duygularına tercüman olmuş, kült filmlerin yanı sıra; az bilinen ama izledikçe içinizde gizlediğiniz duyguları açığa çıkaracağınız filmleri de bulabileceğiniz bu listedeki her film ruhunuzda derin izler bırakacak. Mutluluğu ve hüznü birlikte yaşayacağınız bu filmleri izlerken gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız. 

24. Great Expectations (2012) – IMDb 6.4/10

Charles Dickens’ın aynı isimli romanından uyarlanan Büyük Umutlar, yoksul ve öksüz bir çocuk olan Pip’in Estella’ya duyduğu büyük aşkı anlatıyor. Estella ise ne kadar Pip’ten hoşlansa da kendisini yetiştiren Miss Havisham’ın hayal kırıklıklarından ve erkeklere duyduğu kinden payını aldığı için Pip’le arasına nefretten bir duvar örüyor.

Eğer edebiyat-sinema uyarlamalarını seviyorsanız bu filmi kesinlikle izlemelisiniz.

Bu filmi beğenenler Anna Karenina, Little Women ve Les Misérables filmlerini de izliyor.

23. Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (2014) – IMDb 6.6/10

İlhami Algör’ün romanından uyarlanan film, Erdal Beşikçioğlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın başarılı oyunculuklarıyla çıtayı arşa taşıyor. İlk kitabını henüz bitirememiş bir yazar olan Arif, nerede olduğunu bilmediği anlamları ararken savrulup duran bir karakter. Müzeyyen ise özgür, zeki ve gizemli bir kadın. Arif’in tüm sorularının en mükemmel cevabı. Aralarındaki kimya çok güçlü, diyaloglar inanılmaz keyifli. Altın Portakal ödüllü film; kadın-erkek ilişkilerini tamamen soyut durumlar üzerinden, oldukça gerçekçi anlatabilmesiyle seyircilerinin beğenisini topluyor.

Eğer aşkta en doğruların asla kalp kırmayanlar olduğuna inanıyorsanız bu filmi mutlaka izleyin. 

Bu filmi beğenenler Geriye Kalan, Başka Dilde Aşk ve Sen Aydınlatırsın Geceyi filmlerini de izliyor.

22. City of Angels (1998) – IMDb 6.7/10

Sıra dışı bir hikâyeye sahip filmin başrollerini Meg Ryan (Doktor Maggie) ve Nicolas Cage (Seth) paylaşıyor. İnsanların son nefeslerinde yanlarında bulunan meleklerden biri olan Seth, yine bir ameliyathane masasının başında beklerken hastası için çabalayan Maggie’yle göz göze gelir ve Seth’i görmediği hâlde ona cesurca meydan okumasından çok etkilenir. Seth’in insanlarla ilgili bilmediği çok şey vardır ve bir melekken Maggie’yle kalabilmesi imkânsızdır.

Gerçek olamayacak kadar güzel bir aşk hikâyesi arıyorsanız Melekler Şehri’ne bayılacaksınız.

Bu filmi beğenenler Elegy, Autumn in New York ve Remember Me filmlerini de izliyor.

21. A Ghost Story (2017) – IMDb 6.9/10

Defalarca izlediğim ve bayıldığım bir film: Bir Hayalet Hikâyesi. Bol metaforlu, şiir gibi bir senaryosu var. M (Rooney Mara) ve C (Casey Affleck) küçük bir evde sıradan bir hayat yaşayan mutlu bir çiftken C, bir trafik kazasıyla hayatını kaybediyor. Ancak ruhu dünyayı terk edemiyor, eve dönüp sessizce geride bıraktıklarını izliyor. Film; ayrılık sonrası gerçek sevginin asla bitemeyişini, o hiçbir yere ait olamama hissini, hep aynı yere varan gitmeleri müthiş bir kurguyla o kadar güzel anlatıyor ki, en sevdiğim film sorulduğunda hiç düşünmeden A Ghost Story diyorum. Birçok festivalden ödüllerle dönen film, müzikleriyle de uzun süre akılda kalıyor.

Yalın, duru ama sarsıcı bir film izlemek istiyorsanız bu filmi asla kaçırmamalısınız.

Bu filmi beğenenler Ain’t Them Bodies Saints, Ghost ve If I Stay filmlerini de izliyor.

20. Only Lovers Left Alive (2013) – IMDb 7.3/10

En iyi ödüllü aşk filmlerinden biri olan “Sadece Aşıklar Hayatta Kalır” Jim Jarmusch imzasını taşıyor. Sıra dışı bir senaryoya sahip olan film bolca kan içeriyor, çünkü âşıklarımız birer vampir. Adam (Tom Hiddleston); son derece içine kapanık, melonkolik bir karakter. Tüm vaktini enstrümanlarının arasında geçiriyor. Eve (Tilda Swinton) ise kitaplar ve şarkılar arasında sakin bir yaşam sürüyor. Dünyanın en tatlı çiftlerinden biri olan Adam ve Eve’in romantik hayatları, Eve’in kız kardeşi Eva’nın sürpriz ziyaretiyle bambaşka bir yola giriyor.

Fantastik ve sürükleyici bir aşk filmi arayışındaysanız Jim Jarmusch’ın entelektüel birikimi ve müzik kültürüyle zenginleştirdiği bu filme bayılacaksınız.

Bu filmi beğenenler Dark Shadows, The Lobster ve Beautiful Creatures filmlerini de izliyor.

19. Café de Flore (2011) – IMDb 7.4/10

Film; farklı zamanlarda yaşanan iki hikâyeyi paralel olarak anlatıyor ve aralarında bağ kurmaya çalıştıkça sizi içine çekiyor. İlk hikâye 1969 yılında, Paris’te yaşayan Jacqueline ve down sendromlu oğlu Laurent’e ait. Doğumdan sonra terk edilen Jacqueline tüm hayatını oğluna adıyor. Laurent’in okulda tanıştığı Veronique’le yakınlık kurmasının ardından anne ve oğulun ilişkileri bazı değişimlere uğruyor. Diğer hikâye ise 2011’de, Montreal’de geçiyor. Lise yıllarında tanışıp derin bir bağ kurarak evlenen ve iki çocuk sahibi olan Antoine ve Carol’ın hayatı; Antoine’ın bir barda Rose’a rastlayıp âşık olmasıyla altüst oluyor. İki hikâyenin birbiriyle ilintisi sizi hem çok şaşırtacak hem de gözyaşlarına boğacak.

Aşkı, merak uyandıran bir kurgu ve iç içe geçmiş onlarca duyguyla anlatan bir film istiyorsanız Ruh Eşim’le sarsılmaya hazır olun.

Bu filmi beğenenler The Words, Rabbit Hole ve I Origins filmlerini de izliyor.

18. Me Before You (2016) – IMDb 7.4/10

Senden Önce Ben, Emilia Clarke ve Sam Claffin’in mükemmel uyumuyla modern bir masal uyarlamasına benzeyen bir film. Bu masalın prensi, Will Traynor. Soylu ve zengin bir ailenin genç, yakışıklı oğlu. Geçirdiği bir trafik kazası yüzünden sadece boynunu oynatabilen, hayata küsmüş bir karakter. Louisa Clark’sa bu masalın fakir ama güzeller güzeli, neşeli, iyi kızı. Will’e bakıcılık yapmak üzere işe alınıyor. Saflığı ve enerjisi, zamanla Will’in huysuzluğunu kırıyor. Aralarındaki bağ güçlendikçe birbirlerine âşık oluyorlar ve onlar için pek çok zorlu mücadele başlıyor. 

İçinizi ısıtacak, sıcacık bir romantik komedi izlemek istiyorsanız Senden Önce Ben tam da aradığınız film. 

Bu filmi beğenenler The Fault in Our Stars, About Time ve The Notebook filmlerini de izliyor.

17. Jeux D’enfants (2003) – IMDb 7,6/10

Cesaretin Var mı Aşka, en iyi aşk filmleri arasında alışılmışın dışındaki kurgusuyla göze çarpıyor. Birlikte büyüyen Julien ve Sophie’nin çocukluklarından beri oynadıkları ve başlarına türlü belalar açtıkları bir oyun, yetişkinliklerinde de zorlaşarak devam ediyor. Aslında birbirlerinde çocukken buldukları yakınlığı kaybetmemeye çalışıyorlar ama büyüdüklerini ve birbirlerine âşık olduklarını göremiyorlar. Bir türlü son veremedikleri bu oyun canlarını acıtarak onları bir arada tutmaya devam ederken hayatlarını da çıkmazlara sürüklüyor.

Aşkın dramla harmanlandığı filmleri seviyorsanız Cesaretin Var mı Aşka’nın etkisinden çok kolay kurtulamayacaksınız.

Bu filmi beğenenler P.S. I Love You, One Day ve Sideways filmlerini de izliyor.

16. Moulin Rouge! (2001) – IMDb 7.6/10

2 Oscar ödüllü aşk ve dram filmleri arasında parlayan bir başyapıt: Kırmızı Değirmen! Müzik seçimleri, dekor ve kostümleriyle göz alıcı bir müzikal. Genç ve yetenekli bir yazar olan Christian (Ewan McGregor), Paris’e taşındıktan sonra Kırmızı Değirmen adlı bir gece kulübünde dansçı olan Satine’e deliler gibi âşık oluyor. Satine (Nicole Kidman); büyüleyici bir güzelliğe sahip bir kadın ve Paris’in en zengin adamlarıyla para karşılığı ilişkiler yaşadığı bir dünyaya ait. Her ne kadar o da Christian’a âşıksa da aralarındaki imkânsız aşk, ikisini de büyük bir savaşın içerisine sürüklüyor.

Sadece iyi bir aşk filmine değil, aynı zamanda görsel ve işitsel bir şölene hazırsanız Kırmızı Değirmen’i hemen izlemelisiniz.

Bu filmi beğenenler The Age of Innocence, American Beauty ve Walk The Line filmlerini de izliyor. 

15. Love Actually (2003) – IMDb 7.6/10

Otoriter bir başbakan, büyük bir rock yıldızı ya da sadece bir öğrenci; kim olursanız olun, aşk sizi mutlaka bulur. Aşk Her Yerde; birbirinden farklı hikâyeleri, geniş oyuncu kadrosuyla anlatan harika bir romantik komedi. Her karakterin aşka yaklaşımı üzerinden aşkın yüzlerce farklı kimliğe sahip olabileceği ve aslında her köşe başında karşımıza çıkabileceği anlatılıyor. Kimi zaman duygulandırsa da genel olarak eğlenceli bir film. 

Eğer biraz rahatlayıp gülmeye ihtiyacınız varsa, Aşk Her Yerde’nin doğallığı ve samimiyeti tam da size göre.

Bu filmi beğenenler “Juliet, Naked”, “Crazy, Stupid, Love.” ve Two Weeks Notice filmlerini de izliyor.

14. Sense and Sensibility (1995) – IMDb 7.6/10

Oscar ödüllü aşk filmlerinden biri olan Aşk ve Yaşam, 19. yüzyıl İngiltere’sinin muhafazakâr toplumunda kadın olmak üzerine harika bir dönem filmi. Mr. Dashwood ölüm döşeğindedir ve kadına hiçbir hak tanımayan yasalar yüzünden tüm mirasını ilk evliliğinden olan oğluna bırakmak zorunda kalır. İkinci eşi ve iki kızının da mirastan yararlanabilmesini vasiyet etse de oğlu tüm mirası sahiplenir. Biri duygularıyla, diğeri mantığıyla hareket eden iki kız kardeşin hayatta kalma mücadelesi ve aşkları, sizin de ruhunuza dokunacak.

Kostümlü dönem filmlerini seviyorsanız Aşk ve Yaşam’ı mutlaka izlemelisiniz.

Bu filmi beğenenler Far From The Madding Crowd, Atonement ve The Secret Garden filmlerini de izliyor.

13. Silver Linings Playbook (2012) – IMDb 7.7/10

Umut Işığım, aşkın iyileştirici gücünün iki hayatı birden nasıl değiştirdiğini anlatan bir film. Jannifer Lawrence kendisine Oscar getiren filmin başrolünü Bradley Cooper’la paylaşıyor. Pat, eşi tarafından aldatıldığı için ruhsal travmalar yaşayan ve ailesinin yanında hayata yeniden başlamaya çalışan zor bir karakter. Tiffany’yse eşini kaybetmiş ve en az Pat kadar problemli bir kadın. Tiffany, karısıyla arasını düzeltmesine yardım etmesi karşılığında Pat’ten bir dans yarışmasında partneri olmasını istiyor. Böylece eğlenceli ve romantik bir hikâye başlıyor.

Etkisinden kurtulamayacağınız bir romantik komedi arıyorsanız Umut Işığım’ı kaçırmayın.

Bu filmi beğenenler The Perks of Being a Wallflower, While You Were Sleeping ve Joy filmlerini de izliyor. 

12. Flipped (2010) – IMDb 7.7/10

İlk Aşk, çocukken tanışan Juli ve Bryce’ın birlikte büyürken birbirlerini ve aşkı tanımalarını, ailelerinin gölgesinde değişen karakterlerini ve hayatın aslında sürprizleri ne çok sevdiğini anlatıyor. Film, bir taraftan da iki karakter üzerinden aşkın kadın ve erkekteki yansımalarını irdeliyor. Samimiyeti ve yalınlığıyla kendine hayran bırakan İlk Aşk; sevgi dolu, sakin ve neredeyse kusursuz bir romantik komedi olarak gönüllerdeki yerini buluyor.

Kendinizi iyi hissetmeye ihtiyaç duyuyorsanız sizi yormadan umutla dolduracak İlk Aşk’ı mutlaka izlemelisiniz.

Bu filmi beğenenler Little Manhattan, The Art of Getting By, Chemical Hearts filmlerini de izliyor.

11. Pride and Prejudice (2005) – IMDb 7.8/10

Aşk ve Gurur, 4 dalda Oscar’a aday olmuş harika bir film. 18. yüzyıl İngiltere’sinde geçen hikâyede beş kızı olan Bennet Ailesi, tüm kızlarının soylu ailelere mensup asil kişilerle evlenmesini bekler. Arkadaşı Bay Darcy’yle kasabaya gelen Bay Bingley, ailenin en büyük kızına talip olur ama Bay Darcy’nin Bennet Ailesi’ne beslediği önyargılar bu evliliğe engel olur. Daha sonra kız kardeşlerden Elizabeth’e gönlünü kaptıran Bay Darcy, kendini affettirmek ve Elizabeth’in gururunun önüne geçebilmek için bir şövalye gibi savaşmaya başlar.

Güçlü kadın karakterler görmekten hoşlanıyorsanız Elizabeth’le tanışmak için Aşk ve Gurur’u mutlaka izleyin.

Bu filmi beğenenler Mary Shelley, The Young Victoria ve Belle filmlerini de izliyor.

10. Kader (2006) – IMDb 7.9/10

Zeki Demirkubuz’un yazıp yönettiği bol ödüllü yerli aşk filmi: Kader. Başrollerini Vildan Atasever ve Ufuk Bayraktar’ın paylaştığı film, yine Demirkubuz imzası taşıyan Masumiyet filminin geçmişini anlatıyor. Aşkı en yıkıcı hâliyle izlediğimiz filmde Bekir’in Uğur’a, Uğur’un Zagor’a olan saplantılı aşkları ikisinin de hayatını mahvediyor. Uğur taşra pavyonlarında, kötü otel odalarında savrulurken Bekir de tüm hayatını hiçe sayarak Uğur’un peşinden gitmekten vazgeçemiyor.

Aşkın bazen nasıl bir çıkmaz sokağa dönüşebildiğini görmek istiyorsanız Kader’i seyretmelisiniz.

Bu filmi beğenenler Tabutta Rövaşata, Ağır Roman ve Gönül Yarası filmlerini de izliyor.

9. The Artist (2011) – IMDb 7.9/10

Bol ödüllü romantik filmlerden biri olan Artist, beşi Oscar olmak üzere tam 161 ödüle sahip. Film, 1920’lerdeki Hollywood sinemasını tam da o dönemdeki gibi anlatarak sinemanın eski tadını özleyenlerin kalbini fethediyor. Sessiz, diyalogsuz ve siyah-beyaz film izleyen herkese heyecan verici bir tecrübe yaşatıp duygulandırıyor. 1920’lerin sonlarında sinemaya sesin gelmesiyle tüm şöhretini kaybeden George Valentin (Jean Dujardin) ve yine aynı sebepten şöhret basamaklarını hızla tırmanan Peppy Miller’ın (Bérénice Bejo) birbirlerine duydukları büyük aşkın büyüsüne kapılıp hüznü ve sevinci bir arada yaşayacağınız harika bir film.

Romantik komediyi yepyeni bir tecrübeyle izleme fırsatını kaçırmak istemiyorsanız Artist’i hemen listenize alın.

Bu filmi beğenenler Hiroshima Mon Amour, Zimna Wojna ve Banshun filmlerini de izliyor.

8. Amour (2012) – IMDb 7.9/10

Aşk, Michael Haneke imzası taşıyan gerçek bir başyapıt. Aşkın, insan doğasındaki en dokunaklı iki gerçek olan yaşlılık ve ölümle sınavını etkileyici metaforlarla süsleyerek anlatan film, seyircisini uzun süre etkisi altında tutuyor. İkisi de emekli müzik öğretmeni olan Georges ve Anne, ömürlerinin kalanını birlikte ve sakince yaşarken Anne’nin bir kriz sonrası felç kalmasıyla zor günler başlıyor. Filmi izlerken Anne’nin ve George’un birbirlerine bakışlarındaki hüzün ve çaresizlik ruhun en derinine ulaşıp oraya yerleşiyor. 

Gözyaşlarınızı tutamayacağınız gerçek bir aşk filmi arıyorsanız Aşk’ın sizde bırakacağı hisleri kaçırmayın.

Bu filmi beğenenler La Pianiste, Happy End ve Caché filmlerini de izliyor. 

7. Mimi Wo Sumaseba / Whisper of the Heart (1995) – IMDb 7.9/10

Studio Ghibli’nin büyülü dünyasından bir aşk filmi izlemek ister misiniz? Sorumluluk sahibi, kitap kurdu ve başarılı bir kız olan Shizuku; kütüphaneden aldığı her kitapta ismini gördüğü ve merak duygusuyla birlikte hayranlık da beslemeye başladığı Seiji’yle beyaz, tombul bir kedi sayesinde nihayet tanışır. Birbirlerini hayalleriyle ilgili cesaretlendiren, birbirlerine hep destek olan ikilinin dostluğu zamanla aşka dönüşür ve hayallerinden vazgeçmeden birlikte olabilmek için birbirlerine söz verirler.

Masum bir aşkın küçük, fantastik detaylarla örülerek büyüdüğü sihirli bir hikâyeyi kaçırmak istemiyorsanız Yüreğinin Sesi’ni mutlaka izleyin.

Bu filmi beğenenler Kimi No Na Wa, Omohide Poro Poro ve Si Shi Qing Chun filmlerini de izliyor.

6. La La Land (2016) IMDb 8.0/10

Âşıklar Şehri; 6 dalda Oscar almış, romantik bir müzikal. Mia ve Sebastian sanata duydukları tutkuyla hayaller kuran ve bu hayallerin peşinde koşan iki karakter. Hayatın tüm zorluklarına karşı âşık olmak ve hayallerin peşini bırakmamak üzerine kurulmuş nefis hikâyesiyle, ruha işleyip uzun süre etkisi altında tutan müzikleriyle, sokaklarda şarkı söylenip dans edilen sahnelerinin büyüsüyle Âşıklar Şehri; kült bir film olmaya aday.

Her şeye rağmen hayatın ne kadar yaşanmaya değer olduğunu hatırlamaya ihtiyacınız varsa Âşıklar Şehri’ni izlemelisiniz.

Bu filmi beğenenler A Star Is Born, Dirty Dancing, An American in Paris filmlerini de izliyor.

5. Sevmek Zamanı (1965) – IMDb 8.2/10

Sevmek Zamanı; başrolünde Müşfik Kenter’i gördüğümüz, muazzam bir Metin Erksan filmi. Dönemi için sıra dışı bir konuya, kurguya ve çok ince diyaloglara sahip. Halil, duvarlarını boyamak için girdiği bir evde duvardaki resme âşık olur. Resimdeki kadın çıkıp geldiğinde ve bunu öğrendiğinde Halil’e ilgi duymaya başlar ama Halil bir surete âşık olmaktan gayet memnundur ve içindeki dünyayı kimseyle paylaşmak istemez.

Nostaljik ve alışılmışın dışında bir aşk hikâyesi izlemek istiyorsanız Sevmek Zamanı sizi çok etkileyecek.

Bu filmi beğenenler Beklenen Şarkı, Son Beste ve Gece Kuşu filmlerini de izliyor.

4. Hauru No Ugoku Shiro / Howl’s Moving Castle (2004) – IMDb 8.2/10

Yine bir Studio Ghibli filmi olan Yürüyen Şato, Hayao Miyazaki imzası taşıyor. Kendi hâlinde, sakin bir hayat yaşayan Sophie’nin, yolunun tesadüfen Büyücü Howl’la kesişmesi sonucu başına gelenleri anlatıyor. Howl yüzünden lanetlenen Sophie, üzerindeki lanetten kurtulmak için yollara düşüyor. Howl ve Sophie’yi, Calcifer’ı, Şalgamkafa’yı tanıdıkça çok sevecek ve bu büyülü dünyanın bir köşesinde kendinize de yer arayacaksınız.

Henüz Miyazaki evreniyle tanışmadıysanız kendinize bir iyilik yapın ve Yürüyen Şato’yla başlayın!

Bu filmi beğenenler Spirited Away, My Neighbour Totoro ve Princess Mononoke filmlerini de izliyor.

3. Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain (2001) – IMDb 8.3/10

Amélie, şimdiye kadar izlediğiniz tüm romantik filmlerden apayrı bir atmosfere sahip. Nevrotik anne ve babası tarafından yalnız ve içine kapanık yetiştirilen Amélie, bununla baş edebilmek için müthiş bir hayal gücü geliştirir ve kendini etrafındaki insanları mutlu etmeye adar. Kendi mutluluğu aklına bile gelmeyen Amélie, bir gün Nino’yla karşılaştığında ne kadar yalnız olduğunu fark eder. Film, modern bir masal hissi veren evreni kadar Yann Tiersen imzalı müzikleriyle de kalbinizi çalacak.

Bulutların üzerindeymiş gibi rahatlayıp kendinizi akıp giden bir filmin kollarına bırakmak istiyorsanız o film tam olarak Amélie!

Bu filmi beğenenler Before Sunrise, Before Sunset, Before Midnight filmlerini de izliyor. 

2. Selvi Boylum Al Yazmalım (1977) IMDb 8.6/10

Selvi Boylum Al Yazmalım - Afiş

Tüm zamanların en güzel aşk hikâyelerinden biriyle gözyaşlarına boğulmaya hazır olun. Altın Portakal ödüllü Türk aşk filmi Selvi Boylum Al Yazmalım; Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ı buluşturuyor. Birbirlerine âşık olan İlyas ve Asya evlenip çocuk sahibi olurlar. Ancak İlyas, Asya’yı aldatır ve Asya oğlunu da alarak yollara düşer. Karşısına çıkan Cemşit’le yaşamaya başlayan Asya, bir gün İlyas’ın çıkıp gelmesiyle zor bir karar vermek zorunda kalır.

Sevginin iyilik, dostluk ve emek olduğuna inanıyorsanız Selvi Boylum Al Yazmalım tam da aradığınız film.

Bu filmi beğenenler Devlerin Aşkı, Dila Hanım ve Gönderilmemiş Mektuplar filmlerini de izliyor.

1. Forrest Gump (1994)IMDb 8.8/10

Forrest; düşük zekâlı bir çocuk olduğu için tüm yaşıtları tarafından dışlanır, Jenny hariç. Jenny onun tek arkadaşı ve büyük aşkıdır. Tüm hayatı boyunca Jenny’yi sevmekten vazgeçmez. 6 dalda Oscar alan Forrest Gump, eğlenceli ve samimi senaryosuyla sizi de içine çekecek. Bazen Jenny’ye çok kızacak, Forrest’i hep çok seveceksiniz.

Tüm zamanların en iyi romantik filmlerinden biri olan Forrest Gump’ı mutlaka izlemelisiniz.

Bu filmi beğenenler Groundhog Day, Benny & Joon ve The Third Wheel filmlerini de izliyor.

Aksiyon ve Heyecan Arayanlar: En İyi Kore Aksiyon Filmleri

Gurur Kaynaklarımız: Uluslar Arası Festivallerden Ödüllü Türk Filmleri

Enteresan Bir Yolculuk İsteyenlere: En İyi Zaman Makinesi Filmleri

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz