En Son Sefirin Kızında Oynayan Uraz Kaygılaroğlu’ndan Ekonomi Eleştirisi: Bir Suça Karışmadım Umarım

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

En Son Sefirin Kızında Oynayan Uraz Kaygılaroğlu’ndan Ekonomi Eleştirisi: Bir Suça Karışmadım Umarım

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, market alışverişi sonrası isyan etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla günümüzün ekonomisini eleştirdi.

Instagram’ın Tatlı Babası!

Malum, hepimiz sosyal medya hesaplarımızda hayatımızın görünmesini istediğimiz yanlarını paylaşıyoruz. Bizler gibi Uraz Kaygılaroğlu’da öyle. Ünlü oyuncunun Instagram paylaşımları, daha çok kızı Ada ile birlikte eğlendiği anları içeriyor. Kızına olan sevgisini ve düşkünlüğü çok iyi bildiğimiz oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, bu paylaşımlardan anladığımız kadarıyla örnek bir babalık sergiliyor.

Çocuklar Konusunda Hassas!

Ünlü oyuncu’nun çocuklar konusundaki hassasiyeti kızı Ada ile sınırlı değil! Kaygılaroğlu aynı zamanda gönüllü olarak çocuklara yönelik istismarı önlemek amacı ile kurulan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin (UCİM) sözcülüğünü yapıyor. Birçok ünlü isimle canlı bağlantı kurarak, dernek için bağış toplayan Uraz Kaygılaroğlu, tüm Türkiye’nin, özellikle de tüm ebeveynlerin taktirini topluyor.

Her Haliyle Örnek Oluyor!

2014 yılında evlendiği eşi Melis İşiten ile 2017 yılında yollarını ayıran Uraz Kaygılaroğlu, gerek ayrılık süreci, gerek açıklamaları, gerek ise ayrılık sonrasındaki tavır ve tutumlarıyla birçok insana örnek oluyor. Eski eşine olan saygısını yitirmeyen ve özel günlerde kızının annesi ile bir araya gelmekten çekinmeyen Kaygılaroğlu’nun bu tutumu, takipçilerinin taktirini topluyor.

Eleştirirken Bile Ölçülü!

blank

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, her hareketinde olduğu gibi eleştiri yaparken de ölçüyü elden bırakmadı. Kızının isteği üzerine marketten karpuz alan yakışıklı oyuncu, hayat pahalılığını esprili bir dille eleştirdi. Düşüncelerini sosyal medya hesabında paylaşan Kaygılaroğlu, gönderisinde ‘Demin kız istedi diye marketten karpuz aldım. 120 lira olması dışında bir suça karışmadım umarım.’ ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz