Sansasyonların Kadını Demet Akalın Bu Defa Bill Gates’in Boşanmasına Taktı: “Herif Ağzımıza S*çtı!”

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Sansasyonların Kadını Demet Akalın Bu Defa Bill Gates’in Boşanmasına Taktı: “Herif Ağzımıza S*çtı!”

Hiçbir şey yapmasa bile kesinlikle bir şeyler yapan Demet Akalın, haftanın birkaç günü sansasyon yaratmadan duramıyor! Instagram’dan ayrı Twitter’dan ayrı linçlenen güzel şarkıcı, bu defa da Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in boşanmasına kafayı taktı. Demet Akalın’ın iddiasına göre; Koronavirüs’ü dünyaya yayan kişi Bill Gates’miş ve bu yüzden çok “ah” almış!

Demet Akalın

Linç Yemek Huydur Bende!

Her sözü ve her hareketiyle mutlaka bir grup insanı sinirlendirmeyi başaran Demet Akalın, Seren Serengil’den sonra magazin dünyasının en sansasyonel isimlerinden biri. Ancak Demet Akalın’ı, Seren Serengil’den ayıran en önemli nokta; yaptıklarını ya da söylediklerini magazin gündemine gelmek ya da gündemde kalmak için değil, tamamen “dilin kemiği yoktur” sözüne ithafen yapması.

blank

Ancak sık sık sosyal medya linçlerine maruz kalmaktan da geri durmayan Demet Akalın, bazı zamanlarda Instagram’da ayrı Twitter’da ayrı linçleniyor. Her sosyal mecranın kendine has takipçilerini aynı zamanlarda farklı konularda kızdırmayı başarabiliyor güzel şarkıcı.

Demet Akalın

Fakat her fırsatta “Geçinemiyorum” ve “Gariban Demet” açıklamasıyla gündeme gelen Demet Akalın geçtiğimiz gün Alişan’la Star TV’de sunduğu sabah programında 17 günlük tam kapanma öncesi toplamda 2 milyon kişinin yolculuk ettiğini ve 500 bin kişinin Bodrum’a gittiğini öğrenince sinirlerine hakim olamayarak; “Kimse param yok demesin, herkesin Bodrum’da evi var!” deyince Türkiye’nin büyük bir bölümünden linç yedi.

blank

Demet Akalın’ın Hedefinde Bu Defa Bill Gates Var!

Linçlenmeye alışkın olan güzel şarkıcı, bugün ise dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates’in 27 yıllık eşi Melinda Gates’ten ayrılığını “ah almaya” bağlaması bütün Twitter kullanıcılarını şaşırttı! Bildiğiniz gibi tüm dünyada Microsoft’un kurusucu Bill Gates ve 27 yıllık hayat arkadaşı Melinda Gates’in yollarını ayıracağı haberi konuşulmaya devam ediyor.

blank

Bu habere bizim ünlü simalardan da yorumlar gecikmedi elbette. Ancak Demet Akalın’ın konuya yaklaşımı biraz farklıydı. Güzel şarkıcının iddiasına göre Bill Gates ve Melinda Gates; dünyaya Koronavirüs’ü yaydığı için çok “ah” almış ve bu yüzden boşanma kararı almışlar. Tabii Demet Akalın yine imla ve yazım hatası dolu bu tweeti atınca; ortaya komik görüntüler çıktı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz