Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’i Gafil Avladılar! Karavandaki Gizli Görüntüleri Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’i Gafil Avladılar! Karavandaki Gizli Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Melis Sezen, gizlice çekilen karavan görüntülerini sosyal medya hesabında paylaştı. Çok eğlendiği her halinden belli olan ünlü oyuncunun videosu, izlenme rekorları kırdı.

Son Günlerin Fenomenlerinden!

Son zamanların beğenilen oyuncusu Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde sergilediği oyunculuk kadar, sosyal medya paylaşımları ile de çok konuşuluyor. Oyuncunun dizide hayat verdiği Derin karakteri, dizinin takipçileri tarafından beğeniyle izleniyor.

Set Görüntülerini Sık Sık Paylaşıyor!

Sık sık setten fotoğraflar paylaşan ünlü oyuncu Melis Sezen, belli ki çekimler esnasında bir hayli eğleniyor. Güzel oyuncunun paylaşımları takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor.

Kameralara Yakalandı!

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Melis Sezen, dün karavanda dinlendiği sırada gizlice görüntülendi. Elinde telefonla makyaj koltuğunda dönen Sezen’in story çektiğini tahmin ettiğimiz görüntüleri, set arkadaşlarından biri tarafından habersizce kayda alındı. Güzel oyuncu, eline geçen o görüntüleri ‘Aaa, kameralara yakalanmışım’ notu ile Instagram hesabında paylaştı.

Bilmeyenler İçin Melis Sezen!

blank

1997 doğumlu güzel oyuncunun annesi Selanik, babası ise Makedonya göçmeni. Bu gen havuzu ünlü oyuncunun güzelliğini açıklıyor! İstanbul’da doğup büyüyen Melis Sezen, oyunculuk konusunda en büyük desteği ailesinden gördü. 12 yaşından beri drama eğitimi alan Sezen, 1 yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi gördü ve sonrasında Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun oldu.

blank

Televizyon ekranlarına ilk adımı Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizi ile atan Melis Sezen, adını duyurdu ve sonrasında Siyah İnci, Leke, Sevgili Geçmiş, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi projelerde yer aldı. Ancak güzel oyuncuyu kariyerinin zirvesine çıkaran, şu sıralar rol aldığı Sadakatsiz dizisi oldu! Canlandırdığı Derin karakteri ve etkileyici oyunculuğu ile herkesin taktirini toplayan yetenekli oyuncuyu her daim ekranlarda görmeyi diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz