İşler Bu Sefer Ciddi! Meedo’nun Ailesiyle Tanışan Şeyma Subaşı’dan Şaşırtıcı Hareket: Kimsenin Yüzünü Göstermiyor!

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

İşler Bu Sefer Ciddi! Meedo’nun Ailesiyle Tanışan Şeyma Subaşı’dan Şaşırtıcı Hareket: Kimsenin Yüzünü Göstermiyor!

Şeyma Subaşı ve birkaç aydır birlikte olduğu Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo’nun ilişkileri tam gaz devam ederken; önce Meedo Şeyma’nın ailesiyle tanışmak için İstanbul’a geldi. Ardından da Şeyma, Meedo’nun ailesiyle tanışmak için Dubai’ye gitti. “Yeni ailesi”yle kaliteli zaman geçiren Şeyma Subaşı’nın Dubai’den çok az paylaşım yapması ve Meedo’nun ailesinden kimseyi paylaşmaması da dikkatlerden kaçmadı!

“Hayal Tatil” Sona Erdi!

Acun Ilıcalı’yla olaylı ilişkisi ayyuka çıkınca tüm Türkiye’nin tanıdığı ve takip ettiği bir isim haline gelen Şeyma Subaşı; bugünlerde altın çağını yaşıyor! Dünyanın en zenginler listesinde olan eniştemiz Meedo ile güzel bir birliktelik yaşayan Instagram güzelimiz birkaç aydır Miami’de kızı ve sevgilisiyle yaşıyordu. Ancak çıkan iddialara göre Meedo, sevgilisi ve Melisa’nın rahatı için Miami’nin en lüks muhitlerinden birinden lüks bir villa almış.

Şeyma Subaşı

Villaya 3,5 milyon dolar ödeyen Meedo, evin dekorasyonunu ise tamamen Şeyma Subaşı’na bırakmış. Şeyma’nın yeni evinde tadilat devam ederken kısa bir Asya turuna başlayan çiftimiz; önce İstanbul’a gelerek Şeyma’nın ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştı. Ardından Endonezya’nın en popüler tatil noktalarından Bali Adası ve çevresindeki diğer adalarda huzur dolu bir tatil yaptı.

Şeyma Subaşı

Meedo’nun Ailesiyle Tanıştı!

Şeyma Subaşı, “hayal tatilim” dediği Bali’den sonra ise bu sefer de Meedo’nun ailesiyle tanışamak için lüksün ve zenginliğin cenneti Dubai’nin yolunu tuttu. Son birkaç gündür Instagram hesabında aktif olmayan güzelimiz; Meedo’nun ailesiyle ilgili hiçbir gönderi paylaşmıyor. Bali’deyken bizlere sanal Bali turu yaptıran Şeyma’nın Dubai’de sosyal medyada aktif olmaması gözden kaçmadı.

blank

Ancak Şeyma’nın söylediğine göre Meedo’nun ailesi artık onun “yeni aile”siymiş! Yeni tanıştığı ailesiyle kaliteli vakit geçirmekten keyif aldığını söyleyen güzelimiz Meedo’nun küçük yeğeninin sadece arkadan çekilmiş fotoğrafını paylaşınca kafalar karıştı! Acaba Meedo mu, yoksa ailesi mi Şeyma’nın kendilerini paylaşmasına izin vermiyor? Zamanla öğreniriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz