Youtuber Enes Batur ve Danla Bilic Arasında Sular Durulmuyor! Enes Batur Bu Kez “Danla’ya Aşığım” Dedi

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

Youtuber Enes Batur ve Danla Bilic Arasında Sular Durulmuyor! Enes Batur Bu Kez “Danla’ya Aşığım” Dedi

Youtuberlar camiasında atışmalar, çekişmeler bitmez. Bu çekişmelerden en bilineni de Danla Bilic ve Enes Batur. Enes ve Danla ikilisi yıllardır birbirlerine olan atışmalarıyla meşhur. Takipçiler de bunları bildiği için fenomenlerin üzerine gidiyor elbette. Enes Batur dün akşam Instagram’da soru cevap storyleri paylaştı. Gelen bir soruya cevap olarak “Danla’ya aşığım” dedi.

Youtuber kavramı hayatımıza girdiğinden beri tanıdığımız iki isim, Danla Bilic ve Enes Batur. İki youtuberın da milyonlarca takipçisi var. Aralarında geçen bu çekişmeden önce birlikte video bile çekmişlerdi. Ne oldu da aralarından kara kedi geçti derseniz kısaca özetleyelim derim.

Enes Batur’da Reddedilmişlik Sendromu Var

Enes Batur Twitter hesabını da aktif olarak kullanıyor. Öyle ki dönem dönem attığı tweetlerle gündem oluyor. Geçtiğimiz yıllarda “Danla’yı sevmiyorum.” diye bir tweet atmıştı. Bunu gören takipçiler de hayrete düştü.

Bu konu Danla’ya sorulduğunda ise şok bir cevap alınmıştı. Danla Bilic, “Enes Batur’da reddedilmişlik sendromu var. Reddedilen her erkek bu psikolojiye giriyor. Enes yıllardır benim tarafımdan reddedilmiş bir erkek ve benden hoşlanıyor…” sözleriyle Enes Batur’un karın ağrısının “aşk” olduğunu söylemişti.

Çekişme elbette burada bitmemişti. Bu sözlerin üzerine Enes Batur, topu Danla’ya atmıştı. “Sarhoşken bile adım ağzında bence sen bana aşıksın.” sözleriyle aklamaya çalışmıştı kendini.

Survivor Şampiyonu Danla Bilic!

Enes Batur ve Danla Bilic arasındaki gerginlik geçtiğimiz haftalarda da kendini gösterdi. Danla Bilic “En İyi Youtuber” ödülünü alınca Enes Batur da onunla “Survivor Şampiyonu Danla Bilic en iyi youtuber ödülü almış lol.” şeklinde dalga geçmişti.

Danla Bilic de “Enes’i bir favlayın ağlamasın.” sözleriyle iddiasını belirtmişti.

Danla’ya Aşığım

Dün gece ikili için yeni bir gelişme oldu. Enes Batur Instagram hesabından soru cevap storysi attı. Storysine “Cevaplayamayacağım soruları sorun belki cevapların” sözleriyle soru kutucuğu ekledi.

Bunu gören takipçiler ilk olarak Danla Bilic’le vurdular Enes Batur’u. “Danla hakkında ne düşünüyorsun?” sorusu geldi. Enes Batur da “Ona aşığımmmm” ifadesini kullandı. Elbette dalga geçiyordu. Suların ne zaman durulacağını ise kestiremiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz