Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’den ve Medyapım’dan Diziden Ayrılma Haberlerine Cevap Geldi!

Aleyna

FOX

17 Ocak 2021

Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’den ve Medyapım’dan Diziden Ayrılma Haberlerine Cevap Geldi!

4 yıldır severek izlenen Yasak Elma; Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay gibi başarılı oyuncularla ses getirmeye devam ediyor. Dizide entrika rüzgarı hızla eserken oyuncu kadrosunda da son zamanlarda sürekli değişiklikler yapılıyor. Geçtiğimiz aylarda Talat Bulut’un ayrılmasıyla dizi adeta yaprak dökümü yaşamıştı.

Diziden ayrılan oyuncuların yerine yeni oyuncular gelerek senaryo bambaşka yerlere sürüklenmişti. Bu ayrılıklar gerçekleşti. Ancak bazı ayrılık haberleri sadece iddia olarak kaldı. Geçen aylarda dizinin Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin 90. bölümde diziye veda edeceği haberleri yayılmıştı. Ancak dizi 90. bölümü geçti ve Nesrin Cavadzade dizideki yerini korudu.

Son günlerde ise Nesrin Cavadzade ile ilgili başka bir haber magazin dünyasına yayıldı. Hatırlarsınız; Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz aylarda Netflix’te yayınlanan ve büyük ses getiren Bir Başkadır dizisinde de oyunculuk yapmıştı. Ortaya atılan haberlere göre, Yasak Elma’nın yapımcısı Fatih Aksoy, Bir Başkadır dizisindeki bir sahneden rahatsız olmuş!

Nesrin Cavadzade, Bir Başkadır dizisinde de oyuncuyu canlandırıyordu. Dizide yaptığı işten mutsuz olmasıyla dikkat çekmişti. Bunun üzerine rol gereği televizyon dünyasına iş yaptığı için mutsuz olduğunu söyleyerek küfür etmişti. Televizyon dizilerinin uzunluğundan, kalitesiz olduğundan da bahsetmişti.

İddialara göre, Fatih Aksoy bu sahneden rahatsız olmuş ve Nesrin Cavadzade’nin oyunculuk sözleşmesini feshetme kararı almış. Dün, magazin dünyası bu haberle çalkalanmıştı. Bugün ise başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade ve Yasak Elma dizisinin yapım şirketi Medyapım’dan cevap geldi.

Medyapım’ın resmi Instagram sayfasında Nesrin Cavadzade’nin ve Fatih Aksoy’un kahkahalarla poz verdikleri bir fotoğraflarını paylaşıldı. Fotoğrafın altında da, “Hakkımızda yapılan yorumları okurken biz…” sözleri yazıyordu.

Bu paylaşımın ardından Nesrin Cavadzade de kendi Instagram hesabından Medyapım’ın paylaşımını story olarak paylaştı. Anlaşılan o ki yapılan haberlere sadece gülüyoruz imajı vermeye çalışıyorlardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz