Fahriye Evcen Oğlu Karan’ın Kar İle Tanışmasını Instagram’da Paylaştı: Fotoğrafa Beğeni Kar Gibi Yağdı!

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2021

Fahriye Evcen Oğlu Karan’ın Kar İle Tanışmasını Instagram’da Paylaştı: Fotoğrafa Beğeni Kar Gibi Yağdı!

İstanbul’a yağan karla birlikte Instagram’da ünlülerin fotoğraf “yağışı” başladı. Birbirinden ünlü simalardan kış, kar, kayak ve şömine temalı fotoğraflar gelmeye çoktan başladı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene de İstanbul’a kar yağmadı. Bu sene birkaç günde olsa kar yağışını fırsat bilen ünlülerden kar paylaşımları gecikmedi.

Bu paylaşımlardan biri de ünlü oyuncu Fahriye Evcen’den geldi. Eşi Burak Özçivit ve küçük oğlu Karan’ın fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncunun oğlu Karan’ın ilk defa karla tanışmasına şahitlik ediyoruz! Ayrıca her geçen gün Karan’ın büyüdüğüne ve babası Burak Özçivit’e benzemesine de şahit oluyoruz, gözleri aynı babası!

Karan’ın karla ilk tanışması!

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Fahriye Evcen; kendisini, ailesini ve oğlu Karan’ı sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Hatta güzel oyuncu Fahriye Evcen genellikle makyajsız doğal pozlarla bizlerin karşısına çıkıyor, mesela geçtiğimiz hafta güzel bir İstanbul manzarasıyla şık ve en doğal haliyle selam vermişti bizlere.

Bugün ise, İstanbul’a kar yağışını fırsat bilen ünlülerden paylaşımları yüzünden Instagram’da hava sıcaklığı sıfırın altına indi! Oğlu Karan’ın ilk kez karla tanışmasını takipçileriyle paylaşan Fahriye Evcen’in paylaştığı fotoğraflar kısa süre içinde binlerce yorum ve like aldı. Fahriye Evcen’in takipçileri, oğlu Karan’ı çok seviyor ve babası Burak Özçivit’e benzetiyor.

Fahriye Evcen Setlere Dönmeye Hazırlanıyor!

Fahriye Evcen sadece Instagram paylaşımlarıyla değil, setlere geri döneceği haberiyle de oldukça konuşuluyor.

Eşi Burak Özçivit ile görüntülenen Fahriye Evcen’e yakın zamanda yeni bir projede yer alıp almayacağı sorusu yöneltildi. Fahriye Evcen bu soruya kesin bir cevap vermese de, gelen senaryoları okuduğunu ve eğer içine sinen bir proje olursa Eylül ayında ekranlara döneceğini ve oğlu Karan’a da bakıcı tutacağı haberini verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz