Engin Altan Düzyatan’ın İlk Oyunculuk Deneyimi “Ruhsar” Dizisiydi! Yapışık İkizlere Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Engin Altan Düzyatan’ın İlk Oyunculuk Deneyimi “Ruhsar” Dizisiydi! Yapışık İkizlere Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın setlere merhaba dediği dizi “Ruhsar”dı. Hem de yapışık ikiziyle birlikte mecburen ölen bir karakteri oynadı!

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan’ı 19 yıldır televizyonda izliyoruz. 2009’da Mardin’de çekilen “Bir Bulut Olsam” dizisiyle değişen kariyerinin diğer önemli adımı ise “Canlı Para” yarışmasını sunmasıydı.

Engin Altan Düzyatan

Bu yarışmadan sonra popüler bir figür haline dönüşen Düzyatan, 2014 yılında başlayan “Diriliş: Ertuğrul” dizisi sayesinde artık bir star oldu. Oyunculuk yeteneği ve azmi sayesinde çok zor bir rol olan Ertuğrul Bey’i başarıyla canlandıran Düzyatan’ın heykeli bile dikildi! Her ne kadar ünlü oyuncuyu gerçek Ertuğrul Bey’miş gibi düşünerek heykelini dikseler de bu olay Düzyatan’ın başarısını gösteriyordu. Ünlü oyuncu şimdi de “Barbaros” dizisinde Oruç Reis’i canlandırarak yine bir tarihi yapımla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ama aslında setlere bir absürt komediyle adım attı!

Dünyaya Geri Döndü!

Engin Altan Düzyatan

Son dönemin aranan başrolü ve tarihi dizilerin vazgeçilmezine dönüşen Engin Altan Düzyatan, aslında 1998 yılında “Ruhsar” ile televizyona merhaba dedi. Henüz 19 yaşındayken dönemin en popüler yapımlarından birine konuk olan Düzyatan’ın ergenlik hallerine inanamayacaksınız!

Yapışık ikiziyle beraber ahirete giden ama aslında ölmemesi gereken Barış’ı oynayan Düzyatan’ın artık ne o günkü görüntüsünden ne de o sesinden eser kaldı. İyi ki de öyle oldu! Ünlü oyuncunun kardeşinden ayrılmakta hiç sıkıntı çekmeyen Barış’ı canlandırdığı anlara bakınca oyunculuğunun da epey geliştiğini görüyoruz. İyi bir oyuncu olmak gerçekten de çok emek istiyor!

Öte yandan ünlü oyuncunun hayranlarının bu videoya yaptığı yorumlar da epey komik. “Engin Altan Yapışıkyatan“, “Dünyaya Ertuğrul Gazi olarak tekrar göndermişler“, “Sakallar daha çıkmamış” gibi pek çok yorum da videonun kendisi kadar komik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz