Yasak Elma’nın Leyla’sı Tuvana Türkay’ın Estetiklerini Yapan Doktor Fotoğrafına Yorum Yapınca Ortalık Karıştı!

Aleyna

FOX

15 Aralık 2020

Yasak Elma’nın Leyla’sı Tuvana Türkay’ın Estetiklerini Yapan Doktor Fotoğrafına Yorum Yapınca Ortalık Karıştı!

Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’ya yeni katılan karakterlerden Leyla’ya hayat veren Tuvana Türkay da estetik güzeli oyuncularımızın arasına dahil olanlardan. Başarılı oyuncu Instagram’da bir doktorla videosunu paylaşınca estetiğini yapan klinik bakın ne tepki verdi!

Yasak Elma’nın Leyla’sı

Tuvana Türkay Yasak Elma dizisin 3. sezonda dahil olan isimlerden. Daha öncesinde de onu Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Deli Gönül gibi dizilerde başrol oynarken görmüştük.

O dönemlerdeki haliyle şimdiki hali arasında da oldukça fark var. Bakar mısınız yüz hatlarındaki değişime?

Oyuncunun son zamanlarda Luva isminde bir kliniğe gittiği konuşuluyordu. Dün Instagram’da yapılan yorumlar da işin tüm gerçekliğini ortaya koydu.

Estetik Dünyasını Birbirine Düşürdü!

Tuvana Türkay dün akşam saatlerinde Instagram hesabından bir video paylaştı. Bu videoda bir arkadaşı gitar çalıyor kendisi de şarkı söylüyordu.

Video izlenip altında yazılan nota bakıldığında kafalar karıştı. Notta, “Yüzüm ve sesim kendisine emanet.” yazıyordu. Bir de videodaki arkadaşı Dr. Cem Hamidi’yi etiketlemişti.

Cem Bey için böyle demesi hiç iyi olması Tuvana’nın. Neden mi? Çünkü Tuvana estetiğini başka bir yere yaptırıyor. Son zamanlarda oyuncunun Klinik Luva’ya gittiği konuşuluyor.

Yorumları gören Klinik Luva’nın doktorları buna kayıtsız kalmadı. Onlar da hemen yorum yaptılar.

Dr. Merve Çolak Dereli, “Yüzün değildir ya yüzün olsa duramazsın.” notunu eklerken; Dr. Elif de “Bence de” diyerek onayladı.

Tuvana Türkay’ın buna tepkisi ne oldu dersiniz? “Aile mevzularını böyle uluorta konuşmayalım.” yazarak bir de kalp koydu. Uluorta derken ciddiyetini koruyor Tuvana ama ailevi mevzular ve kalp birleşince “el mahkum” der gibi bir mesaj alıyoruz. Estetiğinizi bedavaya mı yaptırıyorsunuz Tuvana Hanım? Peki, Dr. Cem Bey’i etiketlemeniz neden?

Dr. Cem Hamidi de bu yorumlara ek olarak kendi yorumunu yaparak noktalıyor sohbeti. “Ağzına sağlık” diyor Cem Bey. Tuvana Hanım da “Repertuar hazırlıyorum.” diyerek bambaşka bir konuya dönüyor.

Estetik dünyasını birbirine düşürmeye niyetlenmiş olan Tuvana Türkay tüm bu yorumlardan sonra da videoyu yorumlara kapatıyor. Tepkilere kayıtsız kalamadı anlaşılan!

Tuvana Türkay’ın estetik sonrası değişimi ise böyle… Siz ne düşünüyorsunuz? Güzel olmuş mu estetikli oyuncumuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz