Müge Anlı Yetmedi Şimdi Demet Akalın’ın İzinde! Esra Erol Oğlunun Sosyal Medya Hesaplarını Tanıtmaya Başladı

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Müge Anlı Yetmedi Şimdi Demet Akalın’ın İzinde! Esra Erol Oğlunun Sosyal Medya Hesaplarını Tanıtmaya Başladı

Ünlü sunucu Esra Erol, Instagram’da mutlu aile hayatıyla ilgili paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak, oğlu İdris Ali’nin YouTube kanalının reklamını yaptı. Bu hamlesi “Demet Akalın’ın izinden gidiyor” yorumlarına neden oldu!

Esra Erol

Esra Erol, 14 sene önce ülkenin en garip televizyon kanallarından Flash TV’de herkesin dalga geçtiği bir program sunuyordu. Herkes, “İnsanlar televizyonda eş arar mı, bu ne saçma program?” diyordu. Esra Erol bile programın uzun sürmeyeceğini düşünüyordu. Şu an geldiği noktaya bir bakın! Toplumu derinden etkilediği için yasaklanacak kadar ilginç bir format yarattı. Yasaklansa da başka bir kulvarda devam etti ve ratinglerde başa oynamaya devam ediyor!

Yarış Sosyal Medyada Devam Ediyor

Müge Anlı Esra Erol

En başta “Müge Anlı olmaya çalışıyor” dense de, programı biraz daha ayrı bir kulvara sokmayı başardı. Aynı konuları bambaşka şekillerde işlediği için de iki sunucu birbirine rakip gösteriliyor. Bazen Müge Anlı da Esra Erol’a etik dışı davrandığı yönünde taşlar atıyor ve rekabet daha da kızışıyor! Son dönemde bu yarış Instagram’a da taşındı. Malum, Esra Erol’un 4 küsur milyon takipçisi var ve sosyal medyada önemli bir figür. Genellikle ailesiyle yaşadığı anları paylaşıyor. Müge Anlı ise ilk kez bu arenada ve sadece kişisel hayatıyla hobilerini paylaşıyor. Tarz farkı burada da öne çıkıyor yani!

Son paylaşımıyla gördük ki, Esra Erol ailesini paylaşmakla kalmıyor. Sosyal medya rekabetine ailesini de dahil ediyor!

“Bu kez Demet Akalın’ın izinde”

Esra Erol ve Ali Özbir çiftinin büyük çocukları İdris Ali, tam bir astronomi meraklısı çıktı! Pembe Ay’ı gözlemlemek isteyen İdris Ali, bunu kendisine ait YouTube kanalından paylaştı. Annesi de ona destek olmak için reklamını yaptı!

Bu hamle, Demet Akalın’ın sık sık kızı Hira’nın TikTok hesabının reklamını yapmasını akıllara getirdi. “Müge Anlı’nın üzerine Demet Akalın’ı da takip etmeye başladı” yorumları aldı başını gitti. Ama Demet Akalın’ın reklamları işe yaramamış, üzerine Hira dolandırılmıştı! İdris Ali’nin YouTube’da başına böyle bir şey geleceğini sanmıyoruz. Zaten Hira hakkında günlerce yapılan haberlerden sonra çocuklar kolay kolay böyle şeylere cesaret edemez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz