Adeta Bambaşka Biri Oldular! Şevval Sam’dan Burcu Biricik’e Ünlülerin Erkek Halleri Sizi Hayrete Düşürecek

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Adeta Bambaşka Biri Oldular! Şevval Sam’dan Burcu Biricik’e Ünlülerin Erkek Halleri Sizi Hayrete Düşürecek

Şevval Sam, Esra Bilgiç, Bergüzar Korel, Burcu Biricik ve Tuba Büyüküstün… Onlar Türkiye’nin en güzel kadınları cinsiyet değiştirme filtresi ile bambaşka insanlara dönüştü. Güzellikleri ile başımızı döndüren ünlü isimlerin erkek hallerine gelin hep beraber bir göz atalım.

Teknolojinin gelişmesi ve sosyal medyanın hayatımızın büyük bir parçası olmasıyla beraber en büyük eğlencemiz çeşit çeşit filtreleri denemek oldu. Önceleri yaşlandırma, göz rengi değiştirme gibi efektler Instagram kullanıcıları arasında eğlenceli görüntülere sebep olurken şimdi de cinsiyet değiştirme filtresi popülerlik kazandı. Türkiye’nin en güzel ve ünlü kadınlarının cinsiyet değiştirme filtresi ile dönüşümlerini sizler için bir araya getirdik.

Şevval Sam

şevval sam

Yasak Elma’nın entrikalar kraliçesi Ender’e hayat veren Şevval Sam, erkek haliyle adeta Hollywood filmlerinden çıkmış gibi.

Burcu Biricik

burcu biricik

Kırmızı Oda, Camdaki Kız, Fatma gibi dizilerdeki başarılı performansıyla göz dolduran Burcu Biricik şimdilerde ülkenin en beğenilen kadın oyuncularından biri. Duru güzelliği ile kalbimize taht kuran ünlü ismin erkek hali de bir o kadar yakışıklı.

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün

Türkiye’nin doğal güzellerinden Tuba Büyüküstün gerçekten her haliyle büyülüyor. En son Sefirin Kızı’nda izlediğimiz güzel oyuncu, erkek olarak dünyaya gelseydi de oldukça beğenilen bir isim olurmuş muhtemelen.

Esra Bilgiç

esra bilgiç

Ramo ile Türkiye’nin en büyük starlarından birine dönüşen Esra Bilgiç şimdilerde yeni dizisiyle sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor. Güzel oyuncunun erkek hali de Esra Bilgiç’in kardeşine epey benziyor bize.

Bergüzar Korel

bergüzar korel

Şimdilerde üçüncü çocuğunu kucağına almak için bekleyen Bergüzar Korel’i bir süredir ekranlarda görmesek de güzel oyuncu sahnelerde fırtınalar estirmeye devam ediyor. Pandemiden önce bir tiyatro oyunuyla izleyicisiyle buluşan başarılı oyuncunun erkek hali de tıpkı kendisi gibi oldukça karizmatik.

Benzer Haberler

Sadya 6 Haziran 2021

EN GUZELI BURCU BIRICIK OLMUŞ PARDON YANI EN YAKIŞIKLISI BURAK BIRICIK OLMUŞ

Yorum Yaz