Erşan Kuneri Kulisi Kaynıyor: Eşinden Boşanan Merve Dizdar Ayrılığı Nilperi Şahinkaya’yla “Göbek Atarak” Kutladı!

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Erşan Kuneri Kulisi Kaynıyor: Eşinden Boşanan Merve Dizdar Ayrılığı Nilperi Şahinkaya’yla “Göbek Atarak” Kutladı!

Cem Yılmaz’ın dijital platform için çekilen dizisi Erşan Kuneri daha yayınlanmadan büyük yankı uyandırdı. Mini dizinin kulisleri ise Nilperi Şahinkaya ve Merve Dizdar sayesinde kaynadı! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, boşanmayı işte böyle kutladı!

Erşan Kuneri Yetenekli Oyuncuları Bir Araya Getirdi!

Erşan Kuneri kadrosunda Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Zafer Algöz ve tabii ki Cem Yılmaz gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor. Oyuncuların sete çıkması ile birlikte sık sık kulislerden ve çekimlerden görüntüler geliyor.

Nilperi Şahinkaya da Erşan Kuneri’de Yer Aldı

blank

Erşan Kuneri oyuncularından Nilperi Şahinkaya son olarak Yasak Elma dizisnde Cansu karakteri ile yer aldı. İzleyenleri büyüleyen oyuncunun performansı gözden kaçmayınca, kendini Erşan Kuneri kadrosunda buldu. Rol arkadaşları ile bir hayli iyi anlaşan güzel oyuncunun storyleri ise sosyal medyada fenomen oldu.

Merve Dizdar Yine Büyüleyecek

blank

Merve Dizdar ise geçtiğimiz sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Gülben karakteri ile ekranlara geldi. Öyle bir oyunculuk sergiledi ki, herkes yetenekli oyuncuyu ağzı açık izledi. Bu denli başarılı oluşu elbette Cem Yılmaz’ın gözünden kaçmadı ve o da Erşan Kuneri oyuncuları arasında yerini aldı.

Acı Bitti Kutlama Başladı!

blank

Ancak Merve Dizdar’ın son günlerde hayatındaki en büyük değişiklik Erşan Kuneri değildi. Çekimler başlamadan hemen önce eşi Gürhan Altundaşar’dan ayrılan güzel oyuncu zor günler geçirdi. Görünen o ki zor günleri de çabucak geride bıraktı. Bu gün Nilperi Şahinkaya’nın sosyal medya hesabında paylaştığı videolara bakılırsa yetenekli oyuncu atlatmaktan da öte kutlama yaptı!

Kuliste hazırlandıkları sırada Mezdeke eşliğinde coşan Nilperi Şahinkaya ve Merve Dizdar’a set ekibi de katılınca kutlama havası tamamlandı. eğlencenin doruğa tırmandığı o anları Nilperi Şahinkaya ” Bir takım şeyleri aştık, bundan sonra böyle” notu ile paylaştı. Merve Dizdar’ın boşanmanın hemen ardından sergilediği neşeli haller görenleri şaşırttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz