Serenay Sarıkaya Coştu! Sezen Aksu’nun Doğum Günü Bahanesiyle Kimlere Laf Soktu?

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Serenay Sarıkaya Coştu! Sezen Aksu’nun Doğum Günü Bahanesiyle Kimlere Laf Soktu?

Serenay Sarıkaya, hepimizin merakla takip ettiği isimlerin başında geliyor. Çünkü hem oyunculuğuyla izleyenleri büyülüyor, hem de sıra dışı aşk hayatıyla şaşırtıyor. Hele ki sosyal medya hesabında paylaştığı eğlenceli videoları ve göndermeleri, takipçileri tarafından merakla bekleniyor.

Oyunculuğa Sinema İle Başladı!

Şaşkın adlı sinema filmi ile sinema dünyasına giriş yapan Serenay Sarıkaya, çok küçük yaşlarda oyunculuğa başladı. Babası tarafından terkedilen genç oyuncu, annesi ile birlikte ayakta kalabilmek için adeta savaştı. Bir dönem hem çalışıp hem de eğitimini tamamlayan Serenay Sarıkaya, para kazanmak için oyunculuğa başladı.

blank

Güzel oyuncu ilk dizi oyunculuğu deneyimini 2008 yılında Sinan Çetin’in yönettiği Peri Masalı adlı dizi ile gerçekleştirdi. Hemen ardından yine Sinan Çetin önderliğinde yayınlanan Limon ağacı adlı dizide ilk başrolünü oynadı. Bu başarısı gözlerden kaçmayan genç oyuncu Adanalı dizisi ile şöhreti yakaladı.

İşi Kadar Aşkları da Konuşuldu!

blank

Adanalı’yı Lale Devri, Medcezir ve Behzat Ç. Ankara Yanıyor gibi yapımlar izledi. Böylece güzeller güzeli oyuncu şöhret basamaklarının en tepesine oturdu. Başarıları kadar aşkları ile de adından söz ettiren Serenay Sarıkaya, bir dönem Medcezir dizisinden rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadı.

blank

Haklarında birçok haber çıkan çift yollarını ayırınca da, Serenay gönlünü bir başka yakışıklıya, Kerem Bürsin’e kaptırdı. Kerem Bürsin’den sonra bir süre adı kimseyle duyulmayan Serenay Sarıkaya’nın son aşkı ise Cem Yılmaz oldu. Cem Yılmaz ile kısa bir ilişki yaşayan ünlü oyuncu şu sıralar kalbinin boş olduğunu söyledi.

blank

Kutlama mı Gönderme mi?

Ancak bugün Sezen Aksu’nun doğum gününü kutlamak amacıyla aracında bir arkadaşı ile birlikte Sezen Aksu şarkısı söyleyip eğlenen Serenay Sarıkaya oldukça manidar bir şarkı seçmişti. Minik Serçe’nin Beni Al Onu Alma adlı şarkısı ile coşan Sarıkaya’nın bu halleri, doğum günü kutlamasından çok bir gönderme gibiydi.

Konu gönderme olunca akıllara ilk olarak eski aşkları geldi. Çağatay Ulusoy mu? Kerem Bürsin mi? Cem Yılmaz mı? Bu sözlerin muhatabı acaba kimdi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz