Dedikodu Kazanı: Alişan Kardeşinin Sağlık Durumunu Açıkladı, Kadir Doğulu’nun Serra Arıtürk’e Bakışları!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

13 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Alişan Kardeşinin Sağlık Durumunu Açıkladı, Kadir Doğulu’nun Serra Arıtürk’e Bakışları!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 13 Temmuz Salı günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Alişan Kardeşi İçin Dua İstedi!

Bildiğiniz gibi Alişan’ın erkek kardeşi Selçuk Tektaş haftalardır yoğun bakımda tedavi altında. Bu süre zarfı içinde sessizliğe gömülen Tektaş ailesinden ise hiçbir açıklama gelmiyor. Geçtiğimiz günlerde Buse Varol’un hastane bahçesinden paylaşım yapması herkesi endişelendirmişti. Alişan’ın ise “Kardeşim için dua edin” dediği öğrenildi.

2. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Bakışları Sosyal Medyayı Karıştırdı!

blank

Aşkın Tarifi dizisinde başrolleri canlandıran Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu, dün akşam Instagram’a yükledikleri video ile olay olmayı başardılar. Dizilerinin reklamı için samimi bir video çekip Instagram’da paylaşan ikilinin birbirlerine bakışları sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Bu duruma Neslihan Atagül’ün nasıl tepki verdiği ise büyük merak konusu oldu. Bu arada detaylar için:

3. Seda Sayan Elon Musk’la Aynı Listede!

blank

Güzel şarkıcı Seda Sayan, dünyaca ünlü milyarder Elon Musk ile aynı listede yer almayı başardı! Space X, Tesla, OpenAi gibi bilindik şirketlerin kurucularından olan Elon Musk, Türk gençlerinin en çok örnek aldığı isimlerin başında geliyor. Ülkemizde yapılan bir araştırmaya göre; 15 ile 30 yaş arasındaki gençlerin örnek aldığı isim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’mış! İkinci sırada ise Elon Musk geliyor. Hatta listenin altlarına baktığımızda ise Seda Sayan’la karşılaşıyoruz! Evet, Seda bacımız ve Elon Musk aynı listede yer alıyor…

4. Seren Serengil Sevgilisi Tohma’yı Çok Hor Kullanıyor!

blank

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, bir süredir Mustafa Rahman Tohma ile güzel bir beraberlik yaşıyor. Evlenip evlenmeyeceklerini henüz bilmediğimiz çiftimiz bugünlerde teknede güzel bir tatilin tadını çıkarıyor. Ancak Seren Serengil, sevgilisi çok hor kullanıyor! Teknesine henüz bir kaptan almayan Sero’nun hem kaptanı hem de aşçısı Tohma… Boş vakitlerinde sık sık Seren Serengil’in isteklerini yerine getiren Tohma herkesin hayalindeki sevgili modeli!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz