Bir Düşmanımın Düşmanı Dostumdur Hikayesi: Seda Sayan ve Hadise Demet Akalın’a Karşı Birleşti!

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Bir Düşmanımın Düşmanı Dostumdur Hikayesi: Seda Sayan ve Hadise Demet Akalın’a Karşı Birleşti!

Ünlüler dünyası şu sıralar cadı kazanı gibi. Kiminin kavgası, kiminin iftirası, kiminin de rekabeti ortalığı iyice kızıştırıyor. Ancak son zamanların en büyük iki kavgasında başrol oynayan isim asla değişmiyor: Seda Sayan!

Seda Sayan Demet Akalın Kavgası Gündemden Düşmedi

Sabahların Sultanı lakabıyla da tanınan Seda Sayan’ın Demet Akalın ile olan kavgası gündemden düşmek bilmemişti. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah final yapınca, Seda Sayan yeni sezon için kanalla anlaşmış, bu haberi de Demet Akalına mesaj göndererek kendisi vermişti. Buraya kadar herşey normal görünüyor değil mi? Fakat Değil…

blank

Seda Sayan’ın mesajı, tam da Demet Akalın ve Alişan’ın programının final bölümüne hatta son dakikalarına denk gelmişti. Duygusal bir finalin son anlarında bu haberi alan Demet Akalın birden bire köpürüp Seda Abla’sını instagramdan silmiş, bir de engellemişti.

Seda Sayan bunun üzerine sosyal medya hesabında bir video yayınlayarak kimsenin ekmeği ile oynamadığını, Demet ve Alişan’ın sözleşmesinin bittiğini, bunun üzerine kendisine teklif gittiğini açıkladı. Ama bu açıklamalar Demet Akalın’ı sakinleştirmek bir yana, daha da kızdırdı. Akalın hemen sosyal medya hesabında bir açıklama yayınlayıp ipleri tamamen kopardı.

blank

Açıklamasında, Seda Sayan’ın kanal ile anlaşmasına değil, bu haberi duygusal bir anda vermesine kızdığını belirten Demet Akalın, “Cenaze ev,ne davulla gidilmez” diyerek Kadırgalı’ya resti çekti. “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler” diye ekleyerek Seda Sayan’ı silip attı.

Demet Akalın Hadise Rekabeti Hız Kazandı!

blank

Bu keşmekeşin ardından Demet Akalın yeni bir hit şarkı çıkardı ve klip çekti. Ama Hadise bu konuda ondan önce davranmıştı; Demet Akalın’dan 3 gün önce klibini yayınlayarak milyonlarca izlenmeye ulaşmıştı bile! Aradaki 3 günlük farkı bir türlü kapatamayan Demet Akalın ve Hadise arasında kıyasıya bir rekabet başladı. Hatta Demet Akalın “Hadise’nin şarkısını dinlediniz mi?” sorusuna bile “Sadece nakaratını dinledim” şeklinde geçiştiren bir cevap verdi.

Hadise ve Seda Sayan Güçlerini Birleştirdi

blank

Bu olaylar üçgeni ise yeni bir dostluk doğurdu: Seda Sayan ve Hadise, düşmanımın düşmanı benim dostumdur diyerek birleşti! Birbirlerine sosyal medya hesapları üzerinden iltifatlar yağdıran ikili, takipçilerini bir hayli şaşırttı. Seda Sayan Hadise’nin storysini kendi hesabında paylaşarak “Bugünkü modum” notunu ekledi. Hadise ise Seda sayan’ın storysini “Sultanım” yazarak paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz