Eser ve Berfu Yenenler Çiftinden İlk Kardeş Videosu! Kuzey Abi Kardeşi Mete’yi Severken

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Eser ve Berfu Yenenler Çiftinden İlk Kardeş Videosu! Kuzey Abi Kardeşi Mete’yi Severken

Sosyal medyada sıkça aile paylaşımlarını gördüğümüz bir çiftimiz de Eser ve Berfu Yenenler çifti. Genç çiftimizin bundan iki gün öce ikinci bebekleri de dünyaya geldi. Yani artık aile fotoğraflarına bir kişi daha eklendi. Bakalım 4 kişilik Yenenler ailesinden önümüzdeki günlerde hangi eğlenceli paylaşımlar gelecek?

İlk Video Geldi Bile!

Ünlü oyuncu Eser Yenenler bundan iki gün önce ikinci kez baba oldu. İlk çocukları olan Kuzey’in kardeşi ile ilk videosunu da eşi Berfu Yenenler bugün Instagram hesabından paylaştı. Videoda kardeşi uyurken onu inceleyen Kuzey eğilip kardeşini öpüyor. Oldukça sevimli ve duygulu bir anı yakalayan Berfu Yenenler bu paylaşımına “İlk karşılaşma” yorumunu yaptı. Hatta yayınladığı mesajda “Şimdiye kadar olan ve muhtemelen önümüzdeki günlerde başımıza gelecek türlü zorluğa rağmen sırf şu görüntü için bir ay durmadan mutluluktan ağlayabilirim” diye bir not düştü.

Hoş Geldin Küçük Mete

2019 yılında evlenen çift aynı yıl ilk çocukları Kuzey’i kucaklarına almışlardı. Babası Eser Yenenler’e benzerliğiyle dikkat çeken Kuzey’in ardından ikinci çocuklarının kime benzeyeceği de merak konusu olmuştu. Bundan iki gün önce dünyaya gelen Mete bebek bütün bu merakları sona erdirdi. Çünkü birçok takipçinin yaptığı yoruma göre Mete bebek de babasının tıpkısı.

Yenenler Çiftini Bekleyen Uykusuz Geceler

Dünyaya yeni gelen Mete’nin yanı sıra Kuzey’in yaşının da henüz küçük olması genç çiftimizi bekleyen uykusuz gecelere işaret ediyor ister istemez. Berfu Yenenler’in de söylediği gibi türlü zorluklar onları bekliyor belki de. Ama yine Berfu Yenenler’in söylediği gibi, dünya tatlısı Kuzey ve kardeşi Mete anne ve babasına gereken gücü vereceklerdir. İki kardeşin bu ilk videosu tam da bunun ispatı gibi durmuyor mu?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz