Şevval Sam’ın Yasak Elma Dizisindeki Karakteri Ender’in Stilini Yorumluyoruz

Beyza S.

Haberler

27 Mart 2021

Şevval Sam’ın Yasak Elma Dizisindeki Karakteri Ender’in Stilini Yorumluyoruz

Fox Tv’de ekranlara gelen Yasak Elma, Türkiye’nin en popüler dizilerinden biri. Fenomen karakterleriyle hem sosyal medyayı hem de reyting listelerini sallayan dizinin güçlü kadın karakterleri Ender (Şevval Sam), Yıldız (Eda Ece), Şahika (Nesrin Cavadzade) ve Cansu (Nilperi Şahinkaya) başarılı stilleriyle de dikkat çekiyor. Karakterlerinin enerjisiyle oldukça uyumlu olan Yasak Elma kadınlarının stilini Ender’den başlayarak yavaş yavaş inceleyelim.

Her Daim İddialı ve Büyüleyici

yasak elma-ender

Şevval Sam’ın hayat verdiği Ender karakteri, dizinin en şık kadınlarından. Ne giyse yakışan fenomen karakterimizin stili de karakteri gibi güçlü ve iddialı. Belli renkleri ve modelleri sık sık gördüğümüz Ender’e daha soft seçimler de çok yakışıyor.

yasak elma-ender

Sadece kullandığı parçalar değil. Ender’in kombinlediği parçaları nasıl kullandığı da çok önemli. Şık ve güçlü olduğunun son derece farkında olan Ender, ceketini omzuna atarak bu iddiasını herkese açık açık ilan ediyor.

Siyahın Gücü Kırmızının Tutkusu

Ender’in en sevdiği renklerden biri şüphesiz siyah. Farklı kumaş ve modellerde siyah elbiseler tercih eden güzel karakterimize omuz dekoltesi de çok yakışıyor. Genelde topuz ya da at kuyruğu gördüğümüz saçları ise mavi gözlerini iyice ortaya çıkarıyor.

yasak elma-ender

Ender gibi tutku dolu bir karakterin tabii ki kırmızı vazgeçilmezi. Kırmızı rengi farklı kumaş ve dokularda kimi zaman ateş kırmızı olarak kimi zamanda nar çiçeği olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı rengini Ender dışında bir karakterde düşünemezdik doğrusu.

Soft Renklerle Bile Çarpıcı Olmayı Başarıyor

yasak elma-ender

Kırmızı ve siyahın dışında Ender’i daha soft ve pastel renklerle de görüyoruz tabii. Ancak Ender bu renklerde de iddiasını sürdürmeyi başarıyor. Daha klasik parçaları iddialı ve büyük aksesuarlar ile kombinleyerek adeta stilini Ender’leştiriyor.

Dikkat Çekici Metalik Renkler

yasak elma-ender

Metrelerce öteden ben buradayım diye bağıran metalik renkler ise Ender’in cesur karakteriyle oldukça uyumlu. Tüm dikkatleri üzerine çekmeyi çok seven karakterimizin renkli gözlerine ve büyüleyici aurasına bu modeller de çok yakışıyor.

Leoparı Yalnızca Kraliçeler Giyer

yasak elma-ender

Leoparsız bir Ender’i düşünmek mantıksız olurdu tabii. Ormanların en zeki ve çevik hayvanının deseni elbette Ender’in gardırobunda yerini alıyor. Gücünü leopar giyerek belirten Ender, istediği her şeyi elde edebileceğinin farkında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz