Eser Yenenler’in Eşi Berfu Yenenler’in Doğum Sonrası Paylaşımları Herkesi Şoke Etti: “Gerçek Bir Hayat Hikayesi”

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Eser Yenenler’in Eşi Berfu Yenenler’in Doğum Sonrası Paylaşımları Herkesi Şoke Etti: “Gerçek Bir Hayat Hikayesi”

Güzel Instagram fenomeni Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde doğum yaparak Mete Emmisine kavuştu! Bütün hamilelik sürecinde çocuğuna Emmi diyerek hitap eden Berfu’nun doğumdan sonra Instagram’da yayınladığı yeni reels videosu herkese ufak bir şok geçirtti! Doğum yapan gerçekten sen misin Berfu? Bu nasıl zayıflık? Maşallah!

berfu yenenler ve eser yenenler

BKM Mutfak’ın Çok Güzel Hareketler Bunlar programı sayesinde hayatımıza giren Eser Yenenler, yakın arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte “3 Adam” isimli talk show programıyla yıldızını parlatmayı başardı. Sevilen oyuncu, hem kariyerinde yükselirken hem de kısa süre içinde çekirdek ailesini kurdu!

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler

Yenenler Ailesi Instagram’da!

2019 yılında, 2015 Miss Turkey 4.’sü Berfu Yıldız ile hayatını birleştiren Eser Yenenler eşiyle birlikte, iki yıl içinde ikinci çocuklarını da kucaklarına alarak dört kişilik mutlu bir aile olmayı başardılar. Hatta Berfu Yenenler’in Instagram’da yaratıcı ve eğlenceli içerikler üretmeye başlamasından sonra; Yenenler ailesi, sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi elde etti.

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler

Hamilelik sürecinden, Kuzey’in binbir haline kadar abartısız her anını Instagram hesabında paylaşan Berfu Yenenler’in samimiyetini ve doğallığını çok seviyoruz! Şu an evde 3 erkekle uğraşan güzel fenomen; yeni doğum yapmış olmasına rağmen Instagram hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Berfu Yenenler

Doğumdan Sonraki Haliyle Şaşırttı!

Ancak Berfu’nun Instagram paylaşımları sadece “kahve keyfimi çekeyim, aynadan selfie çekeyim” ile sınırlı değil. Güzel fenomen gerçekten bu işe emek veriyor! Instagram’ın reels özelliğini sık sık kullanmaktan geri durmayan Berfu; ortaya oldukça yaratıcı ve eğlenceli görüntüler çıkarıyor. Örneğin, Eser Yenenler’in oğlu Kuzey’in hareketlerini taklit ettiği bir video hepimizi güldürmeye yetti.

Önceki günlerde doğum yapmış olmasına rağmen hemen spora başlayan Berfu; doğumdan sonra ilk reels videosunu paylaştı bile. “Doğumdan önce – doğumdan sonra” halini paylaşan güzel fenomenin doğum yaptığına inanmak çok zor! Bu nasıl zayıflık Berfu? Eşi Eser Yenenler ise yine bildiğimiz gibi…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz